Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Sekotājus noturēja drošā attālumā

18.10.2016 07:02

Latvijas futbola virslīgas dublieru čempionāta izskaņas centrālajā spēlē “Liepāja 2” savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar “Mettu 2”, kas liepājniekiem ļāva saglabāt astoņu punktu pārsvaru pār šo komandu, kas ir mūsējo tuvākā sekotāja.

“Liepāja 2”: Zviedris, Tumanovs, Kārkliņš, Bērenfelds, Gulbis, Džeriņš, Ķigurs, Rubezis, Vagančuks, Bernāts, Smetanovs (Tobers).

Dublieru turnīra sezonas izskaņas centrālajā mačā abas komandas laukumā sūtīja vairākus virslīgas kolektīvu spēlētājus. Liepājniekiem tie bija Tumanovs, Kārkliņš un Bērenfelds, bet rīdzinieki pastiprinājās ar šosezon virslīgā regulāri spēlējošo vārtsargu Grigorejevu, kā arī ar Fjodorovu, Puķīti, Strodu  un Švalbi, kurš 40. minūtē izvirzīja “Mettu 2” vadībā.

Liepājnieki atbildēja ar Vagančuka precīzo sitienu 58. minūtē, bet otrā puslaika turpinājumā izveidoja vairākus potenciāli bīstamus uzbrukumus, kuros mūsējiem bija labas izredzes izvirzīties vadībā, taču problēmas ar realizāciju vainagojās nesekmīgās uzbrukuma noslēguma darbībās.

Viesi paši faktiski neradīja iespējas gūt uzvaras vārtus, kas viņiem saglabātu reālas izredzes uz 1. vietu turnīrā. To, ko metieši neizveidoja paši, viņiem palīdzēja sarūpēt liepājnieki. Bērenfelda riskanta atspēlē Zviedrim beidzās ar sitienu tukšos “Liepājas 2” vārtos, tiesa, raidījums no šaura leņķa bija nedaudz neprecīzs.

Trīs kārtās līdz dublieru čempionāta beigām “Liepājas 2” rēķinā ir 59 punkti, bet “Mettai 2” – par astoņiem mazāk. Iespēja nodrošināt čempionu titulu liepājniekiem būs sestdien, kad viņi izbraukumā tiksies ar “RFS 2”.