Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Solis tuvāk sudraba medaļām

26.10.2011 07:04

Latvijas Sieviešu futbola virslīgas spēlē “Liepājas metalurga” dāmas “Daugavas” stadionā spēles beigās izrāva uzvaru pār komandu “Rīgas Futbola skola” un izvirzījās nedaudz labākā pozīcijā cīņā par 2. vietu.

Biklajā sezonas sākumā liepājnieces galvaspilsētas komandai divas reizes zaudēja ar vienādu rezultātu 2:3, bet trešajā mačā sakāva ar 4:2. Šoreiz abas komandas radīja daudz vārtu gūšanas iespējas, bet pirmās vadībā izvirzījās viešņas. Izlīdzinājumu pirmā puslaika vidū panāca Karīna Ģirne, bet pēc neilga laika “RFS” vēlreiz izmantoja metalurģu kļūdu un vienu vārtu pārsvaru atjaunoja. Otro reizi līdzsvaru rezultātā mūsu komanda panāca otrajā puslaikā, kad atkal precīza bija Ģirne. Šāds rezultāts arī saglabājās līdz mača izskaņai, taču vienā no epizodēm savu iespēju pēc Gunas Āboliņas acīgas piespēles izmantoja jaunā aizsardze Jūlija Tjumina, nodrošinot mājiniecēm svarīgu uzvaru.

Čempionātā “Liepājas metalurgs” un “RFS” futbolistēm vēl atlikušas trīs izbraukuma spēles, kurās, pēc galvenā trenera Vladimira Luciņina vārdiem, arī noskaidrosies, kādu medaļu vērtas ir abas komandas. Skaidrs ir tikai tas, ka čempionu godu pēc viena gada pārtraukuma sev būs atguvušas “Skonto” futbolistes.

Nākamajā spēlē 29. oktobrī liepājnieces Tukumā tiksies ar vienību “VPT”, dienu vēlāk Rīgā cīnīsies pret “Skonto”, bet 6. novembrī turpat galvaspilsētā spēlēs ar SK “Imanta”.

Kopvērtējuma tabula
1. “Skonto”                           15           10            3              2              34
2. “Liepājas metalurgs”    13           7              2              4              23
3. “RFS”                               13           7              0              6              21
4. “VPT”                               13           2              5              6              11
5. “Imanta”                            14           1              3             10             6

Rihards Ļesins,

Andra Gertsona foto

Karīnai Ģirnei izdevās divreiz pārspēt pretinieču vārtsardzi un abas reizes izlīdzināt rezultātu.