Spēles saturs uzlabojas

17.07.2006 22:17

0

“Liepājas metalurga” dublieru vienības galvenais treneris Viktors Lukins savu audzēkņu cīņu pret “Ventspils” dublieru komandu, kas ir viena no spēcīgākajām Latvijas futbola čempionāta 1.līgas vienībām, nosauca par liepājnieku labāko spēli šajā sezonā. Pat neskatoties uz to, ka mūsējie savā laukumā cieta zaudējumu ar 0:2.

Jauno metalurgu pretinieki visai bieži 1.līgas mačus izmanto, lai dotu spēļu praksi virknei komandas spēlētāju, kuri netiek pie regulāras spēlēšanas virslīgā. Un arī šoreiz mūsu jauniešiem nācās cīnīties pret vīriem, kuriem ir visai nopietna Latvijas čempionātu pieredze. Šoreiz tādi bija vārtsargs Pāvels Davidovs, kā arī laukuma spēlētāji Aleksejs Soleičuks un Igors Stukaļins. Savukārt liepājnieku rindās joprojām spēlē faktiski tikai pusaudži.
Par draudīgu šo pretinieku sastāvu varbūt nosaukt nevarēja, tomēr 1.līgas līmenim tas ir nopietns spēks, ar kuru mūsējie tikt galā neprata. Zaudētie vārti gan varbūt drīzāk ir uzskatāmi par nejaušību, nevis likumsakarību – pirmie tika zaudēti pēc mūsējo neveiksmes spēlējot aizsardzībā, bet otro vārtu zaudējumā rupji kļūdījās metalurgu vārtu vīrs.
Tomēr šajā mačā svarīgākais nebija rezultāts, par kuru V.Lukins nepārdzīvo, bet gan pavisam kas cits: “Pēc spēles uzslavēju spēlētājus par teicami aizvadītajām 90 minūtēm. Satura ziņā aizvadījām vienu no savām labākajām spēlēm. Visvairāk iepriecināja tas, ka šoreiz, atšķirībā no iepriekšējām cīņām, sākām aktīvi darboties jau no paša mača sākuma, negaidot otro puslaiku.”
Nākamo spēli “Liepājas metalurga” dublieru vienība sestdien aizvadīs izbraukumā pret vienību “Alberts”.