Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Spieda mūsējās, uzvarēja pretinieces

27.07.2011 07:00

Kārtējo neveiksmīgo spēli Latvijas Sieviešu futbola virslīgā aizvadījusi komanda “Liepājas metalurgs”, kas izbraukumā ar rezultātu 1:2 (1:1) zaudēja vienībai “Skonto FC/Cerība 46.vsk.”.

Lai arī čempionāta līderes ir rīdzinieces, mača gaita par to nekādi neliecināja. Metalurģes pārliecinoši kontrolēja spēli, radot milzum daudz vārtu gūšanas iespēju, tomēr vairāk par vieniem Sintijas Ziemeles vārtiem no liepājnieču puses gūti netika, lai gan vienīgi vārtu guvējai pašai trīs reizes pēc kārtas neizdevās bumbu ieraidīt tukšu vārtu tīkliņā, bet Linda Kotova izšķērdēja 11 metru soda sitienu.

Pirmās rezultātu atklāja rīdzinieces, kad pēc piespēles no flanga bumbu nenotvēra vārtsardze Kristīne Rižko un tukšu vārtu priekšā nekļūdīga bija Skonto futboliste. Jau pēc minūtes rezultāts kļuva 1:1, tomēr šie vārti nedeva pat punktu turnīra tabulā, jo otrajā puslaikā atkal kļūdījās “Metalurgu” vārtsardze, kura, pēc trenera Vladimira Lučiņina vārdiem, bija aizmigusi un nenoķēra planējošu bumbu.

Ceturdien, gatavojoties UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas spēlēm, liepājnieces Staicelē aizvadīs draudzības spēli ar Polijas komandu, bet augusta sākumā plānots spēlēt ar Šauļu komandu.