Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

Tobers ar “Grasshoppers” mazākumā nosargā uzvaru pār tiešo konkurenti “Basel”

Latvijas futbola izlases kapteinis Kristers Tobers sestdien kopā ar Cīrihes “Grasshoppers” komandu Šveices superlīgā uzvarēja tiešo konkurenti “Basel”.

Kristers Tobers. (Foto: Grasshopper Club Zürich)
18.02.2024 09:41

Cīrihes futbolisti Šveices titulētāko komandu duelī mājās uzvarēja ar rezultātu 2:1 (2:1).

Spēles 29. minūtē pēc Džoto Morandi piespēles Frānsiss Momo ar sitienu no vārtu priekšas raidīja bumbu bāzeliešu “cietoksnī”, bet septiņas minūtes vēlāk Morandi realizēja 11 metru soda sitienu – 2:0.

Vēl pēc divām minūtēm viesi pārsteidza “Grasshoppers” aizsardzību un vienus vārtus atguva.

Kopš mača 77. minūtes mājinieki spēlēja desmit vīru sastāvā, jo divas dzeltenās kartītes ātri iekrāja aizsargs Dirks Ābelss.

Bāzeles komanda atlikušajā laikā paguva norībināt vārtu pārliktni pēc tam, kad lielisku atvairījumu veica vārtsargs Žistēns Hammels.

Tobers, kurš spēlēja centra aizsarga pozīcijā, laukumā bija visas 90 minūtes.

“Grasshoppers” ar 28 punktiem 24 spēlēs turnīra tabulā ieņem devīto vietu 12 komandu vidū, bet “Basel” ar tādu pašu bilanci ir desmitā.

Tobers kopš 2020. gada pārstāvēja Gdaņskas “Lechia”, kas aizvadītajā sezonā izkrita no Polijas augstākās līgas un jūlija sākumā pievienojās Šveices vienībai.

Aizvadītajā sezonā “Grasshoppers”, kas kļuvusi par Šveices čempioni 27. reizes, Šveices augstākajā līgā ierindojās septītajā pozīcijā.