Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Trešais zaudējums pēc kārtas

10.06.2011 07:06

Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā trešo spēli pēc kārtas ir zaudējusi komanda “Liepājas metalurgs 2”, kas izbraukumā ar 0:4 (0:0) zaudēja turnīra līdervienībai “Metta/LU”.

Pirmo puslaiku liepājnieki aizvadīja samērā labi, tiesa, mājinieki vienreiz trāpīja pa mūsējo vārtu stabu, bet vēl vienu reizi metalurgus glāba vārtsargs Edgars Potapenko. Mūsējo sastāvā izgājienu vienatnē pret vārtsargu nerealizēja Ēriks Punculs, un tāpat neizmantotas palika standartsituācijas – stūra sitieni un sānu auti, pēc kuriem šaurā laukuma dēļ bumba uzreiz nokļuva mājinieku soda laukumā. Otrais puslaiks liepājniekiem sākās ar aukstu dušu, respektīvi, ar ielaistiem vārtiem jau 25 sekundes pēc spēles atsākšanās. Kad 51. minūtē rezultāts kļuva 2:0 “Metta/LU” labā, mūsēji salūza, zaudēja ticību sev, futbols kļuva gaužām haotisks, bet zaudējums vēl pārliecinošāks. Pēc graujošās uzvaras ar 5:0 pret FK “Jelgava” dublieriem 14. maijā mūsējie ir zaudējuši trīs spēlēs pēc kārtas, turklāt šajos mačos ir guvuši tikai vienus vārtus, un tos pašus ar 11 metru soda sitienu.

Abas Liepājas komandas nākamās spēles aizvadīs svētdien. “Varavīksne” pulksten 14 “Daugavas” stadiona rezerves laukumā tiksies ar FK “Tukums 2000/TSS”, bet “Metalurga” dublieri izbraukumā tiksies ar komandu “Rēzekne/BJSS”.