Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Trīs punktus izrāva spēles izskaņā

12.06.2012 07:04

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas spēlē SFK “Varavīksne” sestdien savā laukumā ar 2:1 (1:0) pieveica komandu “Rēzekne”.

Liepājnieku pārsvars šajā spēlē šaubas neradīja, un mājinieki jau pirmajā puslaikā radīja gana daudz labu iespēju, lai gūtu panākumu mierīgākā cīņā. Romāns Morozjuks pirmajā puslaikā neizmantoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, tomēr tieši viņš no neliela attāluma apsteidza viesu vārtsargu pēc partneru piespēlēm no kreisā flanga – 31. minūtē 1:0.

Mājinieki aktīvi sāka otro puslaiku, tomēr palielināt pārsvaru liedza gan rēzekniešu vārtsargs, gan pašu neprecizitāte. Viesi pamazām izlīdzināja cīņas gaitu, tomēr “Varavīksnes” vārtsargam Edgaram Potapenko darba bija ļoti maz. Vārtu gūšanas kvantitātei gan nav tik liela nozīme kā uzbrukumu noslēgšanas kvalitātei – 56. minūtē laukuma saimnieki paši sev atveda vārtus. Maiņas mača izskaņā “Varavīksnei” ļāva atdzīvināt savu sniegumu, bet uzvaru deva Alekseja Kodzuba izmantotais izgājiens vienatnē ar viesu vārtsargu pēc E. Potapenko tālas piespēles.

Sestdien, 16. jūnijā, “Varavīksne” viesos tiksies ar “Rīgas Futbola skolu”, bet “Liepājas metalurgs 2” stadionā “Olimpija” tiksies ar vienību “Valmiera/BSS”.

Andra Gertsona foto

Lai kā arī rēzeknieši turēja Romānu Morozjuku, viņš izrāvās vienatnē pret vārtsargu un mača 86. minūtē nodrošināja “Varavīksnes” uzvaru ar 2:1.