Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

“UPTK” atkal čempionu godā

29.10.2008 19:31

Komandas “UPTK” futbolisti uzskatāmi par absolūtajiem Liepājas čempioniem, jo pavasarī iegūtajam futzāla čempionu titulam nule pievienojuši uzvaru arī futbolā “7 pret 7”. Liepājas spēcīgākās komandas tituls izšķīrās vienību “UPTK” un “V.O.V.A.” spēlē, kas norisinājās mūsu pilsētai raksturīgos laika apstākļos, proti, stiprā vējā. Maču sekmīgāk iesāka “V.O.V.A.” vīri, kas pēc Dmitrija Kalašņikova supergola no asa leņķa izvirzījās vadībā.

Pirmais puslaiks gan beidzās neizšķirti 1:1, jo pēc stūra sitiena izspēles izmanīgākais soda laukumā bija augumā ne būt ne raženais Fēlikss Kotovs, kurš precīzi sita ar galvu – 1:1.

Pēc pārtraukuma iniciatīvu pārņēma “UPTK”, kas pēc Denisa Kazaka un Igora Jegorova sitieniem ieguva stabilu pārsvaru – 3:1. Komanda “V.O.V.A.”, kam uzvara bija vajadzīga vairāk, bet neizšķirts dotu vismaz 2.vietu, vienus vārtus atguva (Filips Freibergs), bet čempioni dažās atlikušajās minūtēs visai droši nosargāja uzvaru.

Diezgan precīzs apzīmējums šai spēlei būtu “gabaliņš no lielā futbola”, jo cīņa bija ļoti asa, bet ne rupja. Tiesa, abu vienību līderiem Dmitrijam Kalašņikovam (“V.O.V.A.”) un Denisam Murinam (“UPTK”), kas laukumā devās savainoti, problēmas ar veselību radās arī mača laikā. Murins tika nomainīts, bet Kalašņikovs par spīti diviem asiem noteikumu pārkāpumiem uz vienas kājas spēli tomēr pabeidza.

Čempionāta pēdējā mačā “Rusj” spēlēja neizšķirti 3:3 pret komandu “Martens”.

Bombardētāju sarakstā izmaiņas nenotika – labākais ar 25 gūtiem vārtiem bija Vjugars Askerovs, bet Denisa Kazaka rēķinā 24 precīzi sitieni.

Plānots, ka telpu futbola jeb futzāla čempionāts sāksies janvārī un atkal norisināsies Tosmares sporta zālē.