Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Vājās vietas pārvērta trumpjos

14.09.2011 07:02

Latvijas sieviešu futbola čempionāta trešā apļa pēdējā spēlē savā laukumā “Liepājas metalurga” futbolistes ar 7:0 (2:0) sagrāva turnīra līderes un savas principiālākās pretinieces no komandas “Skonto/Cerība 46.vsk.”.

Šosezon metalurģēm rīdzinieces vēl nebija izdevies pārspēt. Pirmajā mačā Liepājā zaudējums ar 0:3, bet otrajā aplī viesos neizdevās savu pārākumu laukumā pārvērst arī rezultātā, kas noveda pie neveiksmes ar 1:2. Trešajā tikšanās reizē liepājnieces nepievīla abi šā čempionāta lielākie klupšanas akmeņi – vārtsardze un momentu realizācija.

Viešņas savas labākās iespējas neizmantoja pašā mača sākumā, kad Kristīne Rižko gan izvilka bumbu, kas tika iegriezta vārtos no stūra sitiena, gan noķēra bumbu, kas no divu metru attāluma pēc rikošeta lidoja vārtu rāmī. Pēc tam jau spēles pārvirzījās uz otru laukuma pusi. “Metalurga” spēlētājas savas pretinieces pārspēja visos futbola elementos, pirmajā puslaikā gūstot divus vārtus, bet otrajā vēl piecus, sagādājot “Skonto” pirmo zaudējumu šajā sezonā. Trīs vārtus liepājnieču labā guva Sintija Greiere, kura, pēc trenera Vladimira Lučiņina vārdiem, beidzot ir atvērusies, divi precīzi trāpījumi Sintijas Ziemeles rēķina, bet vēl pa vieniem vārtiem guva Oļesja Baumane un Rebeka Tīle.

Tagad čempionātā būs neliels pārtraukums, pēc kura 25. septembrī “Liepājas metalurgs” mājās uzņems komandu “VPT”.