Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Optibet” telpu futbola virslīgas izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla barjeru nepārvarēja FK “Nīca/OtankiMill”, kas sērijā līdz divām uzvarām ar 0:2 piekāpās Kuldīgas FK “Nikers”.

03.03.2024 18:23

Pērn nīceniekiem sezona bija krietni garāka, jo dienvidkurzemnieki aizcīnījās līdz pusfinālam un vēlāk sīvā cīņā par bronzas godalgām piekāpās TFK “Salaspils”.

Šosezon mūsējie regulāro turnīru noslēdza 5. vietā, bet ceturtdaļfināla sāncensis “Nikers” finišēja pozīciju augstāk. Sērijas pirmā spēle norisinājās Kuldīgā, un nīcenieki piekāpās ar 1:5 (1:1).

Raivis Svilis 6. minūtē vadībā izvirzīja mūsējos, bet tie izrādījās vienīgie viesu vārti. Neveiksmīga nīceniekiem izvērtās cīņas izskaņa, kad trijās minūtēs nācās kapitulēt trīs reizes.

Arī atbildes cīņā, kas norisinājās Nīcas sporta hallē, mūsējie pirmie izvirzījās vadībā. To 7. minūtē paveica Daniels Buks.

Minimālo pārsvaru laukuma saimniekiem neizdevās nosargāt – viesi otrā puslaika vidū panāca izlīdzinājumu, bet uzvaras vārtus iesita 36. minūtē.

Mājiniekiem bija labas iespējas panākt līdzsvaru, tomēr labvēlīgās izdevības netika izmantotas, tostarp arī 10 metru soda sitienu, un kuldīdznieki pirmo reizi iesoļoja pusfinālā.