Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Grobiņa” virslīgā grib aizkavēties, “Liepāja” – sasniegt virsotni

Vietējiem futbola draugiem gaidāmā sezona būs īpaša. Divreiz vairāk virslīgas Liepājā, jo startam pošas gan “Liepāja”, gan “Grobiņas SC/LFS”. Tiesa, ambīcijas krasi atšķirīgas, bet, arī neraugoties uz to, saldēdienā četri savstarpējie mači, citiem vārdiem sakot – Liepājas derbiji. Tos izceļ arī abu komandu treneri.

“Grobiņa” virslīgā grib aizkavēties, “Liepāja” – sasniegt virsotni
V. Dobrecovs (no kreisās) savulaik spēles pret T. Pertiju salīdzināja ar šaha partijām. Abu speciālistu attiecības ārpus laukuma ir draudzīgas, taču sportiskās sāncensības līkne stiepjas vēl “Skonto” laikos. Virslīgā galveno treneru savstarpējā bilance (5-1-2) gan par labu Viktoram, tomēr, viņam “Liepājas” stūrmaņa krēslu 2016. gadā atstājot, jaunas vēsmas lokālajā futbolā ieviest tika aicināts tieši Tamazs. (Foto: Ģirts Gertsons)
V. Dobrecovs (no kreisās) savulaik spēles pret T. Pertiju salīdzināja ar šaha partijām. Abu speciālistu attiecības ārpus laukuma ir draudzīgas, taču sportiskās sāncensības līkne stiepjas vēl “Skonto” laikos. Virslīgā galveno treneru savstarpējā bilance (5-1-2) gan par labu Viktoram, tomēr, viņam “Liepājas” stūrmaņa krēslu 2016. gadā atstājot, jaunas vēsmas lokālajā futbolā ieviest tika aicināts tieši Tamazs. (Foto: Ģirts Gertsons)
29.02.2024 00:15

liepajniekiem.lv

2024. gada Latvijas virslīgas sezona īpaša solās būt ar to, ka vairāk nekā pēc 50 gadu pārtraukuma faktiskā Liepājas futbola pārstāvniecība atkal pletīsies divu klubu apmēros – savu 11. sezonu aizvadīs FK “Liepāja”, savukārt debija elitē Viktora Dobrecova vadītajai “Grobiņas SC/LFS”.

Pēdējoreiz divas vēju pilsētas komandas valsts meistarsacīkstēs startēja 1967. gadā, kad “Republikas A klasē” cīnījās Liepājas “Baltika” un “Dinamo”.

Tolaik uz futbola kartes atradās arī tādas komandas kā Aizputes “Kurzeme” un Kuldīgas “Vulkāns”.

Skaidrs, ka ambīcijas abām blicēm ne no viena plauktiņa. Vieni kaļ plānus par medaļām, otri priecāsies par vietas saglabāšanu līgā. Ambīcijas arī loģiskas, izriet no rocības.

Grobiņnieku, kuri tikuši gan pie jauna logotipa, gan formastērpiem, rindās primāri spēlēs Liepājas futbola audzēkņi.

Ar mazu piešprici saglabāts aizvadīto sezonu kodols, pievienojot skaitliski nelielus, bet nozīmīgus papildspēkus.

“Liepāja” tikmēr piesaistījusi virkni jaunu sportistu, taču, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir kāda nianse – liela porcija jaunliepājnieku tādi, kuri ar virslīgas reālijām silti pazīstami, tostarp “Mettas” aizsargs Normunds Uldriķis, valmierieši Luka Silagadze, Paps Falls un Fražs Kermanī, vārtsargs Vladislavs Kurakins, arī Latvijas izlasē 60 spēles aizvadījušais Artūrs Zjuzins.

Līdztekus arī jauni leģionāri ar skaļākiem un klusākiem CV. Viens no interesantākajiem papildinājumiem ir Nīderlandes augstākajā līgā 57 mačus sakrājušais aizsargs Lasanā Fajs, kuram pieraksts arī “Oranžo velnu” jaunatnes izlasēs.

Sarkanbalto rindās gaidāma kāda atgriešanās – teju divus metrus garais nigērietis Edaja Prešus jau pērn bija “Liepājas” uzbrukuma centrālajos plānos, taču starpsezonā guva smagu savainojumu, sekojoši izlaižot visu gadu.

Nu uzbrucējs atgriezies un treniņnometnē atkal sajutis cīņas garšu arī laukumā.

“Grobiņas SC/LFS” virslīgas stāsts 10. martā sāksies “Daugavas” stadiona rezerves laukumā, uzņemot “Riga FC”.

Lielākoties izbraukumi mīsies ar māju spēlēm, taču jau 1. apļa vidū trīs spēļu posms savās sienās, līdzīgs vēlāk arī jūnijā. “Liepājai” šāda delikatese tikusi vienreiz – jūlija un augusta krustojumā.

Tamaza Pertijas trenētās komandas sezona sākas 9. martā, savā laukumā uzņemot “Tukumu 2000/Telms”.

Otrajā kārtā abiem mūspuses klubiem jau izbraukumi. Dzērves lidos uz Daugavpili, “Liepāja” ceļos pie “Mettas”.

Intriģējošākais duelis Lejaskurzemes sporta draugiem varētu būt abu klubu savstarpējās cīņas, potenciālais “Liepājas derbijs”,

kurā, neraugoties uz nepārprotamu favorīta statusu T. Pertijas kolektīvam, gaidāma principiāla cīņa.

Neklātienē uzdevām vienādus jautājumus “Grobiņas SC/LFS” galvenajam trenerim Viktoram Dobrecovam un FK “Liepāja” galvenajam trenerim Tamazam Pertijam.

Cik gatavi šobrīd jūtaties virslīgas startam?

V. Dobrecovs: – Nav viegls jautājums. Daļēji. Mēs darām ieplānoto, un vienīgo objektīvo atbildi par to, cik gatavi esam, paši arī gūsim tikai tad, kad čempionāts sāksies.

T. Pertija: – Ļoti daudz darba paveikts, taču darāmā arī vēl netrūkst. Katru dienu izmantojam, lai būtu labāki, spēcīgāki. Teicami saprotam, ka sezonas starts ir tuvu.

Mūsu uzdevums – pirmajai spēlei būt 100% gataviem. Tas šobrīd pats svarīgākais.

Kādi ir centrālie izaicinājumi gatavošanās procesā?

V. D.: – Lielākais ir faktors, ka šis mums virslīgā ir pirmais gads, un viss no tā izrietošais. Un komplektācija, protams.

T. P.: – Mums ir daudz jaunu spēlētāju. Galvenais, lai viņi ātrāk sajustu cits citu, novestu savstarpējo sapratni laukumā līdz automātismam un saprastu treneru prasības.

Ar katru treniņu tam esam tuvāk, bet pilnveidei nekad nav robežu.

Vai jau ir pilnīga skaidrība par sastāva aprisēm?

V. D.: – Skaidrs ir tas, ka kodols paliek. Par visu, kas ārpus tā, galējas skaidrības nav. Ir ieskices, bet galējas skaidrības, domāju, nevienam virslīgas klubam šobrīd nav. Vēl ir laiks līdz 6. martam un daudz darāmā.

Komplektācijā ir problēmas – traumas, slimības, kāds daļēji izkritis.

Zinām, ka būs trīs īrētie spēlētāji no “Liepājas”, bet neesam līdz galam droši, kuri tieši tie būs, līdz ar to tās saiknes atstrādāt ir problemātiski.

T. P.: – Mums iekšējā konkurence ir tik augsta, ka pirms katras spēles man sāp galva, domājot par sastāvu. Visi spēlētāji cīnās par savu vietu, tas mani ļoti priecē.

Par problēmpozīcijām teikšu tā, ka pat “Barcelonai” tādas ir. Jebkurš treneris vienmēr meklē iespējas padarīt savu komandu labāku, neraugoties uz tās esošo līmeni.

“Grobiņa” 2023 un “Grobiņa” 2024; “Liepāja” 2023 un “Liepāja” 2024 – kādas ir būtiskākās atšķirības?

V. D.: – Nebūs tā, ka mēs pirmajā kārtā spēlēsim ar vienu sastāvu un otrajā kārtā tas būs identisks. Pat ja uzvarēsim.

Jāsaprot, kur varēsim atļauties vairāk ar bumbu spēlēt, kur būs jāciešas daudz aizsardzībā un uzbrūkošajā grupā jāizmanto ātruma īpašības.

Nevarēs vairs tā, ka spēlējam savu futbolu – vienalga, kas nāk pretī. Lai gan arī iepriekš 100% tā nebija, bet nu tas būs izteiktāk.

T. P.: – Galvenā atšķirība ir tajā, ka esam izanalizējuši pagājušā gada kļūdas un ievērojami pastiprinājām sastāvu.

Pirms gada mums trūka spēlētāju, kuri izšķirošajā mirklī spētu pilnvērtīgi aizvietot traumētos puišus.

Tādēļ tieši finišā zaudējām daudz svarīgu punktu, kaut gan lielāko sezonas daļu bijām trijniekā.

Kādu mērķi esat definējuši sezonai?

V. D.: – Galvenais mērķis ir palikt virslīgā. Vienalga, kura pozīcija un kāds ceļš – palikt, aizkavēties. Mums gan kā organizācijai ir ilgtermiņa vīzija, un pie tās mēs turēsimies, neraugoties ne uz ko.

T. P.: – Mūsu komanda vienmēr stāda pašus augstākos uzdevumus. Kāda jēga iet laukumā, ja nerisini lielākos uzdevumus?

Necīnīties par augstākajām vietām man vienkārši ir kauns.

Cita lieta, ka futbolā neko nevar prognozēt. Gadās visādi. Bet tiekties obligāti vajag tikai uz pašiem augstākajiem mērķiem.

Potenciālais “Liepājas derbijs” – ko sagaidāt no šiem mačiem?

V. D.: – Gaidu lielu ažiotāžu. Līdzjutēji jau pagājušogad to gaidīja. Zinu daudzus ne vien kurzemniekus, arī rīdziniekus, piemēram, kas plāno ierasties, faktiski solās vismaz uz vienu no četrām atbraukt.

Šādu spēļu Liepājas sportā īsti nav bijis, turklāt ar visu, kas ir fonā pēdējos gados mūsu futbolā, tas viss tinas tādā lielā kamolā.

Tas būs notikums.

T. P.: – Domāju, šie derbiji ļoti patiks līdzjutējiem. Tas ir lieliski, ka tāda brīnišķīga futbola pilsēta kā Liepāja dzīvos ar futbolu, domās par futbolu, gaidīs derbiju. Mūs visus gaida interesantas spēles, tas ir ļoti labi.

Ko novēlēsit viens otram virslīgas kontekstā?

V. D.: – Tikt eirokausos, noteikti. Vienmēr esmu to vēlējis. Tie ir papildu svētki skatītājiem, pilsētai, futbolistiem, arī klubam. Jūlijs, lielie mači, atmosfēra īpaša, vienmēr patīkami.

T. P.: – Vispirms vēlreiz apsveicu komandu ar to, ka tā debitēs virslīgā. Zinu, ka spēlētāji ilgi gāja uz šo mērķi un to izpildīja, malači!

“Grobiņā” strādā labi profesionāļi, spēlē labi puiši, daudz mūsu audzēkņu. Novēlu viņiem visiem interesantu sezonu. Vēlu “Grobiņai” veiksmi, tāpat kā visām pārējām komandām.

“Liepājas derbiju” kalendārs

DatumsLaiksSpēle
18. apr.17.30”Grobiņas SC/LFS”–”Liepāja”*
29. maijs 18”Liepāja”–”Grobiņas SC/LFS”
3. aug.18”Liepāja”–”Grobiņas SC/LFS”
26. okt.14”Grobiņas SC/LFS”–”Liepāja”
* ”Daugavas” stadiona rezerves laukumā, pārējās centrālajā  laukumā

“Liepājas” pirmās piecas spēles

DatumsLaiksPretinieksVieta
9. marts 14”Tukums 2000/Telms”mājās
16. marts13”Metta”viesos
30. marts14”RFS”  mājās
4. apr. 18”Riga”viesos
9. apr.18”Auda”mājās

“Grobiņas” pirmās piecas spēles

DatumsLaiksPretinieksVieta
10. marts13”Riga”   mājās
16. marts 16”Daugavpils”   viesos
31. marts14”Auda”  mājās
4. apr.   17”Tukums 2000/Telms” viesos
9. apr. 17”Valmiera”  viesos

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz