Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Zaudējums arī mājās

25.05.2011 20:44

Šovakar Triobet Baltijas Futbola līgas otrajā pusfināla spēlē “Liepājas metalurga” futbolisti mājās ar 0:1 zaudēja “Skonto”, kas pārliecinoši iekļuva turnīra finālā, divu spēļu summā triumfējot ar 6:0.

Abu komandu pirmā spēle Rīgā noslēdzās ar “Skonto” graujošu uzvaru (5:0), kas atbildes maču padarīja vairāk par formalitāti, jo reti kurš ticēja, ka liepājniekiem izdosies atspēlēt piecu vārtu deficītu.

Spēles gaita to tikai apliecināja. Pirmās 45.minūtes tika noslēgtas ar bezvārtu neizšķirtu, kas rīdziniekus strauji tuvināja pretī finālam. Otrā puslaika sākumā liepājnieki veica vairākas spēlētāju maiņas, tomēr tas būtiskus pavērsienus spēlē neradīja un abu komandu vārti tā arī ilgu laiku palika neieņemti. Māca 76.minūtē noraidījumu saņēma otrajā puslaikā laukumā uznākušais Antons Jemeļins, tādejādi atstājot “metalurgu” mazākumā, bet mača 90.minūtē punktu spēlei un pusfināla duelim pielika Artūrs Karašausks, 90. minūtē izraujot rīdzinieku uzvaru šajā mačā un nodrošinot Latvijas čempioniem pārliecinošu triumfu divu spēļu summā – 6:0.

“Skonto” pretinieki finālā būs “Ventspils” futbolisti. Finālspēle notiks pēc nepilna mēneša – sestdien, 18.jūnijā. Finālspēles vieta gan vēl nav zināma.