“Grobiņa” triumfē Liepājas čempionātā (papildināts)

01.02.2014 16:12

Liepājas telpu futbola čempionāta zelta mačā “Grobiņa” intriģējošā cīņā ar 4:3 apspēlēja “Varavīksni” un turnīrā izcīnīja 1. vietu.

“SLV Pluss” – “TKLS” 1:7. PLusiem punkti bija vajadzīgi, taču “TKLS” vienības kolektīvajai spēlei “SLV Pluss” lika pretī nesekmīgus individuālos centienus, kas sākotnēji vēl ļāva turēt līdzi sāncenšiem, bet ilgtermiņā atspoguļojās graujošā zaudējumā. Mača labākais spēlētājs – Dmitrijs Pročenko (“TKLS”).

“Depo 14” – “Priekule” 4:3. Pirmo puslaiku ventspilnieki pabeidza ar 3:0 savā labā, otrajā puslaikā bija arī vadība ar 4:0, bet tad savu realizāciju uzlaboja arī priekulnieki, zaudējot tikai minimāli. Mača un B divīzijas dienas labākais spēlētājs – Niks Rubezis (“Priekule”).

“Compaq Peat 2” – “Lattelecom” 4:6.Mača ievadā abas komandas apmainījās ar vienu vārtu gūšanu, bet līdz cīņas izskaņai telekomieši izvirzījās stabilā trīs četru vārtu vadībā, kuru nedaudz izsēja spēles pēdējās minūtēs. Mača labākais spēlētājs – trīs vārtu guvējs Arvils Šēns (“Lattelecom”).

“Varavīksne” – “Grobiņa” 4:3. Uzvarai čempionāta kopvērtējumā “Varavīksnei” atlika nezaudēt, lielākoties šajā aizraujošajā mačā rezultāts komandai bija labvēlīgs, taču grobiņnieki cīņas galotnē izrāva sev zelta medaļas. Mača ievads labvēlīgs bija “Varavīksnei”, kas ar patālu sitienu pārsteidza nesagatavotu pretinieku vārtsargu, bet pirmā puslaika izskaņā Toms Gucs no vārtu priekšas guva pirmo no saviem trim goliem. Otrajā puslaikā Gucs ar sitienu no labās malas pirmoreiz izvirzīja grobiņniekus vadībā, bet “Varavīksne” atbildēja ar teicamu daudzpakāpju uzbrukumu, kuru noslēdza Nauris Dobelis – 2:2. “Grobiņa” vēlreiz pieteica pretenzijas uz zeltu pēc Roberta Pirktiņa izcilas piespēles uz brīvu zonu, kurā ieskrēja Ariks Stankus, kas ar vieglu sitienu panāca 3:2. Tomēr “Varavīksnes” labā jau nākošajā uzbrukumā precīzs bija Janeks Kreitāls – 3:3. Vēl kādu brīdi visi notikumi risinājās labvēlīgi “Varavīksnei”, taču pamatlaika pēdējā minūtē trīs šīs vienības spēlētāji bija devušies uzbrukumā, grobiņnieki sāncenšus atbruņoja un piespēlēja Gucam, kurš relaizēja izgājienu vienatnē pret Edgaru Potapeko un izrāva savai komandai 1. vietu čempionātā. Mača un A divīzijas dienas labākais spēlētājs – Toms Gucs (“Grobiņa”).

“Liepājas papīrs” – “UPTK” 5:4. Pirmajā puslaikā poligrāfisti bija iedzinējos ar 0:2, taču saņēmās atlikušajā laikā un nodrošināja minimālu uzvaru. Mača labākais spēlētājs – Ģirts Džeriņš (“Liepājas papīrs”).

Liepājas čempionāta pēdējās spēles notiks 2. februārī, bet 8. februārī risināsies apbalvošana un jau tradicionālā Zvaigžņu spēle, kurā par katru pārkāpumu cietusī komanda iegūs iespēju realizēt tādu kā hokeja bullīti.

Savukārt čempionāta rīkotājs Jānis Prokners stāsta, ka jau ir sācis gatavoties nakts futbola turnīram, kurš šogad notiks 24. maijā. Pamazām nobriest šīm sacensībām, kurās būs iespēja laimēt LED televizoru, viņš aicina arī Liepājas amatieru futbola sabiedrības pārstāvjus.