Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Aļņi nedaudz pabadīja

11.10.2017 07:03

Otro uzvaru Latvijas hokeja čempionāta pirmās līgas divās spēlēs ir guvusi komanda “Liepājas SSS”, kas savā laukumā ar 6:3 (2:1, 2:0, 2:2) uzvarēja “Zemgali/JLSS”.

Līdz trešās trešdaļas sākumam situāciju laukumā kontrolēja tā saimnieki, kas izvirzījās vadībā ar 5:1. Tomēr tad liepājnieku sniegumā parādījās paviršības un iniciatīvu pārņēma viesi. Nepilnu trīs minūšu laikā aļņi samazināja rezultāta starpību līdz 5:3, un lauvu treneris Guntis Pujāts bija spiests pieprasīt 30 sekunžu pārtraukumu.

Pēc komandas sapurināšanas spēlētāji atgriezās laukumā un atkal demonstrēja kvalitatīvu sniegumu. Punktu spēlei pielika Aleksandrs Novikovs, kurš šajā reizē izcēlās ar 5 (3 +2) punktiem. Ar divās spēlēs iegūtiem 6 punktiem “Liepājas SSS” deviņu komandu konkurencē atrodas 1. vietā.

Guntis Pujāts atzina, ka pirms trešā perioda spēlētājiem atgādinājis, ka nedrīkst apstāties un jākoncentrējas visām 60 minūtēm. Puiši bija izdomājuši, ka pie 5:1 viss ir beidzies, un laukumā pazuda disciplīna, parādījās neuzmanības kļūdas. Pujāts tomēr bija apmierināts, ka komanda spēja iemest vēl sesto golu un pavērst spēli atkal labvēlīgā gultnē.

15. oktobrī “Liepājas SSS” izbraukumā tiksies ar “Mārupi”.