Balcera rezultativitāte neglābj “Senators” no sezonas beigām AHL

15.04.2019 11:50

Amerikas hokeja līgas (AHL) sezonu noslēgusi Rūdolfa Balcera pārstāvētā Belvilas “Senators”, kas pēdējā spēlē mājās ar 2:4 atzina Ročestras “Americans” pārākumu.

Latviešu uzbrucējs Balcers šovakar laukumā pavadītajā laikā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, nopelnot savu 30. rezultativitātes punktu (17 vārti un 13 rezultatīvas piespēles) šosezon AHL aizvadītajās 42 spēlēs. Balceram AHL šosezon arī četras soda minūtes un lietderības koeficients -4.

Pirmā perioda sākumā “Senators” komandu vadībā izvirzīja Logans Brauns, tomēr līdz trešdaļas beigām Teilors Laiers ar diviem vārtu guvumiem skaitliskajā vairākumā ieguva vadību “Americans” vienībai – 2:1. Balcers rezultativitātes punktu nopelnīja otrās trešdaļas ievadā, palīdzot Džekam Rodvaldam vairākumā izlīdzināt mača rezultātu – 2:2.

Turpinājumā gan vārtus guva tikai “Americans” hokejisti, pārtraucot divu zaudējumu sēriju. “Senators” ar 76 spēlēs iekrātiem 82 punktiem sezonu noslēdza AHL austrumu konferences desmitajā pozīcijā.