Balceram -1 sakāvē pret līgas līderi

03.03.2019 12:16

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Otavas “Senators” ar Rūdolfu Balceru sastāvā ar 1:5 piekāpās Tampabejas “Lightning”.

Rūdolfs Balcers nospēlēja 15:08 minūtes “Senators” spēlē izbraukumā pret “Lightning”. Balcers izdarīja vienu metienu pa vārtiem un bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī ieguva negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens. Šajā ziņā Balceram gan tāpat daudz labāka spēle nekā partneriem Žanam Gabrielam Pažo un Breidijam Tkačukam, kuriem abiem lietderības koeficients mīnus četri.

Balcers šonakt atgriezās “Senators” sastāvā pēc divu spēļu izlaišanas. Viņa komanda piedzīvoja loģiski sakāvi pret šosezon līgā dominējošo Tampu, kas guva 11. uzvaru iepriekšējās 12 spēlēs.

“Senators” sastāvā vienīgos vārtus guva nesen iemainīts Antonī Duklērs, kurš pirmā perioda vidū pievilka savu komandu līdz 1:2. Taču otrajā periodā ”Lightning” iemeta vēl divus vārtus, bet trešā perioda sākumā Mihails Sergačevs nokārtoja 5:1. Tampas sastāvā ar diviem punktiem šajā mačā atzīmējās pieci spēlētāji, ieskaitot krievu uzbrucēju Ņikitu Kučerovu, kuram šosezon 66 spēlēs 106 punkti.

Izdarīto metienu ziņā “Senators” pat bija neliels pārsvars (37:34), taču Tampas vārtos stabili turpināja spēlēt Andrejs Vasiļevskis, atvairot 36 pretinieku metienus.