Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Balceram četri spēka paņēmieni un labākais +/- rādītājs “Sharks” zaudējumā pret “Oilers”

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) divu uzvaru sērija pārtrūkusi Rūdolfa Balcera pārstāvētajai Sanhosē “Sharks”, kas ar 2:5 piekāpās Edmontonas “Oilers”. Balcers pie punktiem netika, tomēr izpildīja četrus spēka paņēmienus un izdarīja divus metienus pa vārtiem.

25.03.2022 09:56

Rūdolfs Balcers uz ledus bija 14:29 minūtes, kuru laika izdarīja divus metienus pa vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un nopelnīja +/- rādītāju plus viens, kas bija labākais komandā – nevienam citam “Sharks” spēlētājam nebija pozitīvs +/- rādītājs.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrajā rezultātu atklāja “Sharks” – pēc lieliskas komandas izspēles, kurā piedalījās arī Tomašs Hertls un Tīmo Meiers, vārtus guva Eriks Karlsons.

Prieki nebija ļoti ilgi, jo “Oilers” atbildēja ar trim secīgiem vārtiem. Sākumā Keilers Jamamoto panāca 1:1 vairākumā, tad Leons Draizaitls guva savus 43. vārtus šosezon un izvirzīja vadībā “Oilers”, bet trešā perioda pirmajā pusē Deriks Brasards panāca jau 3:1.

“Sharks” pirmo gūto vārtu trio prata vienus vārtus atspēlēt, bet Draizaitls ar otrajiem vārtiem mačā un Evanders Keins ar savu 15. golu sezonā noņēma visus jautājumus par to, kurš šo spēli uzvarējis – 5:2 uzvaru svinēja Edmontona, kurai pēdējo astoņu spēļu laikā sešas uzvaras.