Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Balceram divi gūti vārti un rezultatīva piespēle Šveices čempionāta mačā

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers otrdien Šveices augstākās hokeja līgas (NL) spēlē izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, palīdzot Cīrihes “Lions” savā laukumā pieveikt uzbrucēja Roberta Cjunska pārstāvēto “Lugano” komandu.

Rūdolfs Balcers. (Foto: Manuel Stefan/Imago Images/Scanpix)
31.01.2024 10:57

“Lions” savā laukumā bija pārāki ar rezultātu 5:2 (11, 1:1, 3:0), bet Balcers guva savas komandas pirmos un trešos vārtus, kā arī asistēja otro vārtu guvumā Denisam Malginam.

Balcers uz ledus bija 17 minūtes un piecas sekundes, no tām minūti un 42 sekundes spēlējot vairākumā un 11 sekundes mazākumā.

Uzbrucējs atzīmējās ar pieciem metieniem pa pretinieku vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Tikmēr Cjunskis bija pieteikumā, bet laukumā nedevās.

Balcers šosezon NL kopumā aizvadījis 41 spēli un ticis pie 31 (18+13) punkta, esot savas vienības otrs rezultatīvākais spēlētājs aiz Malgina, kuš iekrājis 38 (13+25) punktus.

Kopvērtējumā “Lions” ar 92 punktiem 43 mačos atrodas līderpozīcijā, “Lausanne” ar 72 punktiem ieņem ceturto vietu, “Lugano” ar 68 punktiem 44 mačos ir sestie, bet “Tigers” 44 spēlēs tikuši pie 57 punktiem un atrodas 11.vietā, bet “Lakers” ar 47 punktiem 42 spēlēs ieņem 12.pozīciju 14 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas “Servette”, kas finālsērijā ar 4-3 pieveica “Biel-Bienne”.