Balceram karjeras lielākais spēles laiks

22.02.2019 11:48

Ceturtdienas naktī Nacionālajā hokeja līgā zaudējumus piedzīvoja Rūdolfs Balcers un Otavas “Senators” ar 0:4 piekāpjoties Ņūdžersijas “Devils”.

Rūdolfs Balcers komandas zaudējumā laukumā pavadīja 15:55 minūtes (3:32 vairākumā), kas hokejista 17 spēļu ilgajā NHL karjerā ir lielākais spēles laiks. To laikā uzbrucējs izdarīja četrus metienus pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, taču spēli pabeidza negatīvu lietderības koeficientu -1.

“Senators” pirms spēles rezervē izlēma atstāt komandas līderus Metu Dušeinu, Marku Stonu un Raienu Dzingelu, kas visticamāk saistāms ar pirmdien gaidāmo maiņas darījumu perioda beigām. Sastāvā tika iekļauti no AHL fārmkluba izsauktie Derens Arčibalds un Filips Člapiks, Balcers ieņēma vietu trešajā maiņā kopā ar Krisu Tīrniju un Mikelu Bodekeru.

Pirmajā trešdaļā “Devils” sev nodrošināja 2:0 pārsvaru – 12.minūtē, vārtu priekšā pielabojot Mailza Vuda metienu , rezultātu atklāja Treviss Zeidžaks (1:0), savukārt Stīvens Santīni 2:49 minūtes vēlāk ar tālšāvienu panāca divu vārtu pārsvaru (2:0). 23 gadus vecajam aizsargam tas bija pirmais vārtu guvums sezonā. Ar sezonas pirmo ripu otrā perioda ceturtajā minūtē izcēlās arī Kērtiss Gabriēls (3:0), kamēr Vuds piecas minūtes pirms pārtraukuma panāca Otavai jau pavisam nepatīkamo 0:4.

Pamatlaika noslēdzošajā periodā “Senators” vārtsargu maiņu neveica, un Andešs Nilsons spēja atvairīt visus sešus “Devils” metienus, taču viņa komandas biedri ar vārtu guvumiem neizcēlās.

“Senators” komandai zaudējums ir otrais pēc kārtas un ceturtais pēdējās piecās spēlēs, joprojām liekot atrasties pēdējā vietā Austrumu konferences un visas līgas kopvērtējumā. Tikmēr “Devils” izcīnījusi trešo panākumu četrās spēlēs, taču Austrumu konferencē komanda ienem 14.vietu.