Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Balceram vārti “Lions” uzvarā pār Lapinska pārstāvēto “Tigers”

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers piektdien Šveices augstākās hokeja līgas (NL) spēlē izcēlās ar precīzu metienu un palīdzēja Cīrihes “Lions” gūt panākumu pār Oskara Lapinska pārstāvēto Langnavas “Tigers”.

25.11.2023 11:49

“Lions” izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) pārspēja “Tigers” un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

Balcers guva Cīrihes vienības otros vārtus otrās trešdaļas izskaņā.

Viņš kopā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Mājinieku rindās Lapinskis spēlēja deviņas minūtes un 40 sekundes un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

“Lions” ar 46 punktiem 23 spēlēs ir trešā, Ivara Punnenova un Ronalda Ķēniņa “Lausanne” ar 38 punktiem 24 mačos ir sestā, bet “Lugano”, kuras rindās spēlē Roberts Cjunskis, ar 38 punktiem 25 dueļos ir septītā, “Tigers” ar 35 punktiem – devītā, Rihards Bukarts un “Biel-Bienne” ar 28 punktiem ieņem 11.vietu, bet “Kloten”, kurai savainojuma dēļ vēl nevar palīdzēt Deniss Smirnovs, ar 24 punktiem – 13.vietu 14 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas “Servette”, kas finālsērijā ar 4-3 pieveica “Biel-Bienne”.