Otrdiena, 16. aprīlis Mintauts, Alfs, Bernadeta

Balcers Amerikas Hokeja līgā gūst vārtus ceturtajā spēlē pēc kārtas

12.04.2018 11:34

Latvijas jaunais hokejists Rūdolfs Balcers guvis vārtus ceturtajā Amerijas Hokeja līgas spēlē pēc kārtas, palīdzot Sanhosē ”Barracuda” šonakt ar 2:1 pieveikt Beikersfīldas ”Condors”.

Šosezon AHL Zvaigžņu spēlē iekļautais Rūdolfs Balcers aizvada izcilu aprīļa sākumu un pirmajās trīs spēlēs šomēnes bija paspējis gūt četrus vārtus, katrā mačā izceļoties vismaz vienreiz.

Pie vārtu guvuma Balcers, kurš pavisam nesen atzīmēja savu 21. dzimšanas dienu, tika arī šonakt, spēles 34. minūtē izvirzot savu komandu vadībā pret ”Condors”. Trešajā periodā viņa komanda dubultoja pārsvaru un beigās nosargāja uzvaru pamatlaikā ar 2:1.

Balceram šoreiz neitrāls lietderības koeficients un divas soda minūtes, viņš arī izdarīja divus metienus pa vārtiem. Šosezon 65 spēlēs Balcers guvis 47 punktus (23+24).

Uz Balceru tiek cerēts arī Latvijas izlasē gaidāmajā pasaules čempionātā, taču viņa pārstāvētā ”Barracuda” vēl arī cer uz tikšanu AHL izslēgšanas spēlēs. Komandai atlikušas vēl divas spēles, kurās abās obligāti jāuzvar, kā arī jācer, ka Sandjēgo ”Gulls” savās divās atlikušajās spēlēs netiks pie neviena punkta.

Balcera komanda AHL regulāro sezonu noslēgs naktī uz 15. aprīli.