Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Balcers cieš no diskutabla spēka paņēmiena, “Sharks” turpina zaudēt

Septīto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojis latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētais Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Sanhosē “Sharks”, kas izbraukumā ar 3:4 pēcspēles metienos atzina Anaheimas “Ducks” pārākumu.

23.02.2022 09:35

Rūdolfs Balcers laukumā pavadīja 15:21 minūti (2:31 vairākumā un 1:46 mazākumā). Ar pieciem spēka paņēmieniem viņš bija komandas līderis. Viņa kontā arī divi metieni pa vārtiem.

Pirmajā periodā Balcers aiz pretinieku vārtiem devās pēc ripas un cieta no Rikarda Rakela diskutabla spēka paņēmiena, uz ledus atgriežoties tikai pēc pārtraukuma.

Balcers spēli sāka otrajā maiņā ar kapteini Loganu Kutūru un Raienu Dzingelu, kurš nupat tika paņemts no neaizsargāto spēlētāju saraksta. Tuvojoties beigām, Balcers tika pārcelts uz ceturto maiņu.

Sanhosē “Sharks” nav izdevies uzvarēt kopš 27. janvāra, piedzīvojot jau septīto zaudējumu pēc kārtas. Četri no tiem gan bijuši pagarinājumā vai bullīšos.

Pēdējās desmit spēlēs izcīnīta tikai viena uzvara. Nevienai citai komandai šajā nogrieznī nav tik maz.

Rietumu konferences kopvērtējumā “Sharks” atrodas priekšā tikai trīs komandām un no play-off zonas atpaliek deviņus punktus.

Sanhosē labā ar diviem vārtiem izcēlās Kutūrs, bet viens precīzs metiens Brentam Bērnsam.

Anaheimas “Ducks” divus vārtus guva jau pieminētais Rakels, kura kontā arī realizēts bullītis.

“Sharks” nākamo spēli aizvadīs pēc divām dienām, uzņemot Ņujorkas “Islanders” un iesākot trīs mājas spēļu sēriju.