Balcers neglābj “Senators” hokejistus no zaudējuma

29.03.2019 11:41

Latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators” komanda ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar rezultātu 2:5 (1:1, 0:2, 1:2) piekāpās Floridas “Panthers” vienībai.

Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, pārtvēra vienu piespēli, zaudēja vienu ripu, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Pirmie vārti tika gūti jau spēles pirmajā pusminūtē, kad viesu rindās izcēlās Jevgēņijs Dadonovs, bet 13.minūtē Kolins Vaits vienus vārtus atguva. Otrā perioda pirmajā pusē Trojs Brūvers un Žonatans Iberdo panāca 3:1 viesu labā, bet trešās trešdaļas ceturtajā minūtē Breidijs Tkečaks pretinieku pārsvaru samazināja.

Cenšoties atspēlēties, pēdējās minūtēs “Senators” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, viesiem raidot divas ripas tukšos vārtos. “Panthers” rindās izcēlās Draidens Hants un Iberdo.

“Panthers” komandas somu uzbrucējs Aleksandrs Barkovs šajā mačā atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, pirmo reizi karjerā vienā sezonā sasniedzot 90 punktu robežu.

Liepājnieks savā NHL debijas sezonā 32 spēlēs guvis piecus vārtus, veicis septiņas rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -3.