Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Balcers neizmanto lielisku iespēju, pretinieki iemet viņa noraidījuma laikā

Otro zaudējumu divu dienu laikā piedzīvojis Nacionālās hokeja līgas klubs Sanhosē ”Sharks”, kas izbraukumā ar 0:4 piekāpās Arizonas ”Coyotes”. Brīdī, kad vēl tika gaidīts pirmais vārtu guvums, Rūdolfs Balcers neizmantoja lielisku momentu. Latviešu uzbrucēja kontā trīs metieni un četras soda minūtes.

28.03.2021 10:32

Rūdolfs Balcers laukumā devās Sanhosē ”Sharks” starta pieciniekā kopā ar uzbrucējiem Tomāšu Hertlu un Džonu Lenardu. Latviešu hokejists uz ledus pavadīja 13:48 minūtes (37 sekundes mazākumā un 17 sekundes vairākumā), kuru laikā izcēlās ar itin lielu aktivitāti.

Balcers izdarīja trīs metienus (vēl divi viņa metieni tika bloķēti, bet viens lidoja vārtiem secen), kā arī bloķēja vienu metienu. Viņa kontā arī viens spēka paņēmiens un četras soda minūtes. Viņa pirmo noraidījumu pretinieku uzbrucējs Fils Kesels izmantoja 2:0 panākšanai.

Pēc pirmās trešdaļas tablo vēstīja par bezvārtu neizšķirtu. ”Sharks” rindās labākā vārtu gūšanas iespēja bija tieši Balceram, kurš pēc teicamas Hertla piespēles nonāca vienatnē pret laukuma saimnieku vārtsargu Eidenu Hilu. Viņš aizķēra latvieša metienu, bet ripa tāpat lidoja vārtos. Tomēr īstajā laikā un vietā bija Kesels, kurš to no gaisa izsita no ”Coyotes” vārtiem.

Kesels savu ieguldījumu deva arī uzbrukumā, izceļoties ar hat-trick un palīdzot mājiniekiem svinēt uzvaru ar 4:0. Kleitons Kellers izcēlās ar vārtiem un trim piespēlēm, bet Hils tika galā ar 34 metieniem, aizvadot otro sauso spēli NHL karjerā. Dienu iepriekš ”Coyotes” uzvarēja ar 5:2.

”Sharks” rindās lielākais notikums bija Patrika Marlo došanās laukumā. Pieredzējušajam uzbrucējam tā bija 1756. spēle karjerā, un viņš panāca otrajā vietā esošo Marku Mesjē. No NHL rekorda, kas pieder Gordijam Hovam, atkārtošanas viņu šķir 11 spēles.

Balcera komandai tagad viena brīvdiena, pēc kuras paredzēta spēle savā laukumā pret Minesotas ”Wild”. Sanhosē atrodas Rietumu divīzijas priekšpēdējā vietā.