Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Balcers nepabeidz spēli, ”Sharks” piedzīvo sauso zaudējumu

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) zaudējumu piedzīvoja Sanhosē ”Sharks”, kas naktī uz otrdienu ar 0:3 piekāpās Edmontonas ”Oilers”. Tikai nedaudz vairāk par deviņām minūtēm laukumā pavadīja Rūdolfs Balcers, kurš pēc bloķētā metiena savainoja roku.

Rūdolfs Balcers (Foto: AP/Scanpix)
15.02.2022 09:46

Zaudējumu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt piedzīvoja Rūdolfa Balcera Sanhosē “Sharks”, kas ar 0:3 piekāpās Edmontonas “Oilers”.

Rūdolfs Balcers nospēlēja 9:35 minūtes, kurās vienu reizi bloķēja pretinieku metienu. Tieši bloķētais metiens otrajā periodā kļuva par iemeslu mazajam spēles laikam. Ripa trāpīja Balceram pa roku un pēc šīs epizodes latvietis laukumā vairs nedevās.

Pret savu bijušo komandu maču aizvadīja Evanders Keins, kurš tikai nesen pastiprināja “Oilers”. Keins nospēlēja 18:51 minūtes, kurās četras reizes meta uz Sanhosē vārtiem.

Edmontona vienas minūtes laikā pirmajā periodā ieguva divu vārtu pārsvaru, kuru palielināja trešajā trešdaļā, kurā 24. vārtus sezonā guva “Oilers” viens no līderiem Konors Makdeivids. Tikmēr visus Sanhosē izdarītos 20 metienus atvairīja ”Oilers” vārtsargs Stjuarts Skiners, tādējādi aizvadot karjeras pirmo sauso spēli NHL.

Ar 48 punktiem pēc aizvadītām 47 spēlēm “Sharks” ieņem 13. vietu Rietumu konferencē, bet nākamo maču tā aizvadīs naktī uz piektdienu, kad savā laukumā uzņems Vankūveras “Canucks”.