Balcers nospēlē 12 minūtes, “Panthers” bullīšos pārspēj “Sharks”

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šīs sezonas 11. spēli aizvadījusi Rūdolfa Balcera pārstāvētā Floridas “Panthers”, kas tikās ar latvieša iepriekšējo komandu Sanhosē “Sharks”. “Panthers” mača laikā izlaida divu vārtu pārsvaru, tomēr prata uzvarēt bullīšos un izcīnīt uzvaru.

Rūdolfs Balcers. (Foto: USA Today/Scanpix)
04.11.2022 09:19

Rūdolfs Balcers uz ledus pavadīja 12 minūtes un 22 sekundes. Šajā laikā latvietim viens bloķēts metiens un neitrāls lietderības koeficients. Balcers šajā sezonā guvis divus vārtus un atdevis vienu piespēli. Pēdējo reizi pie rezultativitātes punkta viņš tika 22. oktobra mačā pret Tampabejas “Lightning”.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačs starp Floridas “Panthers” un Sanhosē “Sharks” iesākās ar nospiedošu “Panthers” pārākumu pirmajā trešdaļā. Viesi izpildīja par 10 metieniem vairāk (19:9). Viens no šiem metieniem bija precīzs – 14. minūtē Aleksandrs Barkovs realizēja vairākumu (1:0).

Otrajā periodā spēle bija līdzīgāka, tomēr vārtus guva tikai Balcera pārstāvētā komanda. Perioda 16. minūtē Radko Gudass izpildīja metienu no zilās līnijas un ripa ielidoja Džeimsa Raimera sargātajos vārtos (2:0).

“Sharks” intrigu mačā atjaunoja trešā perioda otrajā minūtē, kad haizivis izmantoja vairākumu. Ar precīzu metienu izcēlās Tīmo Maiers (1:2), kuram tie bija ceturtie vārti šosezon.

Sergejs Bobrovskis tika pārspēts arī otro reizi. Ripa pēc iemetiena nonāca pie “Sharks” aizsarga Ērika Kārlsona, kurš to ar lielisku metienu raidīja vārtos, panākot izlīdzinājumu mačā (2:2). Kārlsonam tie bija 10. vārti šosezon. Viņš šobrīd ir otrajā vietā šajā rādītājā NHL.

Kārlsons 10 vārtu robežu sasniedzis 13 maču laikā. Ātrāk šo robežu NHL vēsturē sasnieguši tikai divi aizsargi – Harijs Kamerons 1917. gadā un Kings Klensijs 1929. gadā.

Trešā perioda 13. minūtē “Sharks” guva vēl vienus vārtus. Pēc Kārlsona piespēles rezultatīvs metiens padevās citam aizsargam Metjū Beningam (3:2). Haizivis 12 minūšu laikā no 0:2 prata panākt sev pozitīvo 3:2.

Kārters Verhegī prata panākt izlīdzinājumu, gūstot savus piektos vārtus sezonā (3:3). To viņš paveica trešā perioda 19. minūtē. Pateicoties šim vārtu guvumam, spēle turpinājās pagarinājumā.

Pagarinājumā vārti netika gūti. Bullīšu sērijā vienīgos vārtos guva “Panthers”. Floridas vienība 11 maču laikā iekrājusi 13 punktus, kas divīzijā šobrīd ļauj ieņemt ceturto pozīciju.