Balcers palīdz komandai pārtraukt zaudējumu sēriju

Šonakt uzbrucēja Rūdolfa Balcera Sanhosē “Sharks” pārtrauca divu zaudējumu sēriju Nacionālās hokeja līgā (NHL), ar 3:2 pieveicot Anaheimas “Ducks”.

16.02.2021 08:57

Balcers šorīt spēlēja Sanhosē komandas otrajā virknējumā kopā ar šveicieti Timo Maieru un čehu Tomāšu Hertlu, uz ledus pavadītajās 14 minūtēs un 15 sekundēs (no tām – 1:15 minūtes vairākumā) izceļoties ar lietderības koeficientu -1, diviem spēka paņēmieniem, vienu bloķētu metienu, divām pretiniekiem atņemtām ripām un vienu pazaudētu ripu.

“Sharks” izšķirošo izrāvienu veica no pirmā perioda vidus līdz otrās trešdaļas vidum, kad pa reizei “Ducks” vārtsargu Džonu Gibsonu cauršāva Džons Lenards, Kevins Labenks un Logans Kutūrs, mājiniekiem no nelabvēlīgā 0:1 panākot 3:1 savā labā. Trešās trešdaļas 120. sekundē Maksīms Komtuā pietuvināja Anaheimu līdz 2:3, taču šie bija pēdējie vārti spēlē.

Rietumu divīzijā haizivis ar 13 punktiem 14 cīņās ieņem sesto vietu, bet pīles ar 16 mačos iekrātiem 15 punktiem atrodas par pozīciju augstāk. Turpinājumā “Sharks” dosies uz Sentluisu, kur 19. un 21. februārī aizvadīs spēles pret vietējo “Blues”.