Balcers pastrādā vārtu priekšā un gūst uzvaras vārtus “Sharks” pirmajā spēlē

Nacionālās hokeja līgas jauno sezonu ar uzvaru sākusi Sanhosē “Sharks” komanda, kas savā laukumā ar 4:3 pieveica Vinipegas “Jets”. Uzvaras vārtus noslēdzošās trešdaļas ievadā iemeta latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kurš tika pie atlēkušās ripas.

Rūdolfs Balcers. (Foto: AP/Scanpix)
17.10.2021 09:23

Rūdolfs Balcers izcēlās 46. minūtē, kad lielisku uzbrukumu izspēlēja Tomāšs Hertls un Tīmo Meiers. Ar šveicieša metienu galā tika Vinipegas “Jets” vārtsargs Konors Helebaks, bet pirmais pie atlēkušās ripas piesteidzās Balcers. Tie kļuva par Sanhosē “Sharks” uzvaras vārtiem.

Jāpiezīmē, ka tūdaļ pēc metiena izdarīšanas Balceru vārtsargā iegrūda sāncenšu uzbrucējs Kails Konors, un pie “Jets” vārtiem sākās pamatīgi asumi, tiesnešiem izdalot trīs noraidījumus par rupjību.

Balcers pirmo reizi guvis vārtus savā sezonas pirmajā spēlē. Pērn viņam vajadzēja sešas spēles. Jāatgādina, ka sezonas atklāšanas spēlē vārtus guva arī Teodors Bļugers un Zemgus Girgensons.

Balcers spēlēja “Sharks” otrajā virknējumā kopā ar Hertlu un debitantu Viljamu Eklundu. Laukumā pavadījis 14:36 minūtes (1:26 mazākumā), Balcers izdarīja divus metienus un divus spēka paņēmienus. Viņš maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ar 1+1 “Sharks” uzvaru kaldināja gan Hertls, gan Džespers Vederbijs, kurš 23 gadu vecumā debitēja NHL. Savukārt vārtos 20 no 23 metieniem atvairīja Eidins Hils.

Sanhosē nākamo spēli aizvadīs pēc trim dienām, kad viesos spēkosies pret Monreālas “Canadiens”, ievadot piecu izbraukuma spēļu sēriju. Turpinājumā jāpiestāj arī Otavā, Toronto, Bostonā un Nešvilā.