Balcers piespēlē un nerealizē pēcspēles metienu

Nacionālajā hokeja līgā šonakt tika aizvadītas astoņas pārbaudes spēles, un tajās uz ledus devās divi latviešu uzbrucēji Rūdolfs Balcers un Zemgus Girgensons.

Rūdolfs Balcers pret Jākobu Lāšonu. (Foto: AP/Scanpix)
05.10.2021 09:50

Trešo punktu trijās pārbaudes spēlēs nopelnīja Rūdolfs Balcers, kurš piecas minūtes līdz pamatlaika beigām asistēja Tomāša Hertla izlīdzinājuma vārtos, palīdzot Sanhosē “Sharks” atspēlēt divu vārtu deficītu pret Anaheimas “Ducks” (2:2).

Pēcspēles metienos “Sharks” gan piekāpās (2:3), nerealizējot nevienu no trim mēģinājumiem, un otrais pēcspēles metiens tika uzticēts Balceram.

Balcers kopā ar komandas jaunpienācējiem Niku Bonīno un Leinu Pīdersonu spēlēja trešajā virknējumā un uz ledus pavadīja 16 minūtes un 20 sekundes (1:48 mazākumā, 0:02 vairākumā) – savu ilgāko laiku pirmssezonā.

Balcers nopelnīja pozitīvu lietderību +1, izdarīja divus metienus, izpildīja spēka paņēmienu, izdarīja rezultatīvu piespēli un nerealizēja pēcspēles metienu.

Sanhosē “Sharks” aizvadīja savu piekto pārbaudes spēli un piedzīvoja trešo zaudējumu. Trīs no piecām spēlēm bijušas pret Anaheimas “Ducks”, kas pirmssezonā abas uzvaras izcīnījusi tieši pret “Sharks”.

Balcers piedalījies trijās no piecām pārbaudes spēlēm, kopumā sakrājot trīs (1+2) punktus un pozitīvu lietderību +1, kā arī izdarot piecus metienus.

Abos iepriekšējos mačos Balcers aizvadīja nepilnas 14 minūtes. Sanhosē “Sharks” vēl atlikusi viena pārbaudes spēle – pēc piecām dienām pret Lasvegasas “Golden Knights”.