Balcers rezultatīvs NHL otrajā mačā pēc kārtas

21.03.2019 10:38

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers naktī uz ceturtdienu izcēlās ar sesto rezultatīvo piespēli savā Nacionālās hokeja līgas (NHL) karjerā, tomēr viņa pārstāvētā Otavas “Senators” ar 4:7 izbraukumā piekāpās Vankūveras “Canucks” vienībai.

Balcers uz ledus bija 16 minūtes un 37 sekundes (48 sekundes vairākumā un 30 sekundes mazākumā), asistēja komandas otro vārtu guvumā un bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja lietderības rādītāju +1. Savā debijas sezonā Balcers sakrājis desmit rezultativitātes punktus – 28 mačos četri gūti vārti un sešas rezultatīvas piespēles.

Balcers savu punktu nopelnīja pēdējās trešdaļas vidū, kad “Senators” īsā laika sprīdī spēja gūt divus vārtus un rezultātu padarīt pieklājīgāku. Pēdējās trešdaļas ievadā “Canucks” panāca graujošo 5:0, bet tad ar saviem pirmajiem vārtiem otrajā NHL mačā izcēlās Prinstonas universitātē lielāko sezonas daļu pavadījušais kanādietis Makss Verono, atklājot arī “Sens” rēķinu. 65 sekundes vēlāk pēc Breidijs Tkačuks guva vēl vienus viesu vārtus, šoreiz asistējot arī Balceram.

Nākamo astoņu minūšu laikā Otava guva vēl divus vārtus, atgriežot intrigu spēlē (4:5), tomēr ne uz ilgu laiku – minūti un septiņas sekundes pirms beigām Bo Horvats ar saviem 27. vārtiem sezonā atjaunoja divu vārtu pārsvaru mājiniekiem, bet punktu spēlei pielika Lui Eriksons, četrdesmit sekundes pirms beigu sirēnas gūstot septītos “Canucks” vārtus, un Otava piedzīvoja zaudējumu ar 4:7.