Balcers turpina “sauso” sēriju, Florida zaudē “Coyotes”

Zaudējumu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt piedzīvoja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Floridas ”Panthers”, kas izbraukumā ar 1:3 atzina Arizonas ”Coyotes” pārākumu.

Rūdolfs Balcers. (Foto: USA Today Sports/Scanpix)
02.11.2022 09:14

Rūdolfs Balcers laukumā pavadīja vien deviņas minūtes un 31 sekundi. Sev atvēlētajā laikā latvietis izpildīja vienu metienu pa vārtiem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Balcers nav guvis rezultativitātes punktus jau pēdējos piecos mačos pēc kārtas.

Arizonas varonis šonakt bija vārtu vīrs Karels Vejmelka, kurš neitralizēja 41 no 42 viesu metieniem jeb 97.6%.

Vienīgos vārtus ”Panthers” labā guva Kolins Vaits, kurš spēles 29. minūtē atklāja rezultātu.

Turpinājums gan nebija tik sekmīgs. Pēc nepilnām četrām ar pusi minūtēm mājinieki līdzsvaru atjaunoja. Uzvaru koijoti nodrošināja izšķirošajā trešdaļā, kad guva divus vārtus. Pēdējā ripa tika raidīta jau tukšā panteru cietoksnī.

Divus no trim vārtiem Arizona guva skaitliskajā vairākumā. ”Panthers” mača gaitā izpildīja divtik daudz metienu vārtu rāmī (42:21), tomēr šoreiz ar to nebija gana, lai uzvarētu. Kluba kontā arī par deviņiem uzvarētiem iemetieniem vairāk.

Floridai piekliboja precizitāte un to arī liecina metienu skaits. Klubs nerealizēja nevienu no trim skaitliskajiem vairākumiem.

Par mača trim zvaigznēm jeb vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīti Vejmelka, Niks Ričijs (1+0) un Losons Krūzs (1+0).

”Coyotes” šī bija pirmā uzvara kluba pastāvēšanas vēsturē jaunajās mājās ”Mullett” arēnā.

Florida NHL sezonu iesākusi ar 11 punktiem desmit spēlēs, kas ļauj ieņemt desmito pozīciju Austrumu konferencē. Klubs izbraukumu turpinās jau naktī uz piektdienu, kad viesosies Sanhosē pie Balcera bijušās komandas ”Sharks”. Cīņas sākums plkst. 4:30 pēc Latvijas laika.