Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija

Battery Superkauss Hokeja mačā uzvar Austrumi

28.02.2012 13:18

24. februārī, Inbox.lv ledus arēnā Piņķos, norisinājās NMA (Nacionālā Motosporta Asociācija) rīkotais ”Battery Superkauss Hokeja mačs”, kurā savā starpā tikās motokrosistu sastādītas Austrumu un Rietumu izlases. Spēlē piedalījās arī Lauris un Mārtiņš Freibergi un Dāvis Līvs, informē organizatori.

Lai arī motosportistu savstarpējās hokeja spēles tiek rīkotas jau daudzus gadus, šis bija pirmais, kad mačs ieguva ”Battery Superkauss” vārdu.

Mačā sīvā cīņā, atspēlējoties no rezultāta 0:3, uzvaru ar rezultātu 7:5 spēja izcīnīt Austrumu komanda. Spēli straujāk uzsāka rietumnieki un jau mača sākumā, pateicoties Andra Štendenberga, Laura Freiberga un Kristapa Baltgalvja gūtajiem vārtiem, ātri nonāca vadībā ar rezultātu 3:0. Austrumu komanda spēja atgūties no sākuma šoka un līdz perioda beigām divus vārtus atguva Jurģis Žukas un Harijs Suharževskis. Otrajā periodā rietumniekiem divas reizes precīzs ir Kristaps Baltgalvis, bet austrumu komandā ar diviem vārtiem atbild Raivo Freibergs, bet vēl vienus pievieno Ēriks Meija. 5:5 pirms izšķirošās trešdaļas. Spēles noslēguma posmu, pateicoties saliedētai komandas aizsardzībai, veiksmīgāk aizvada austrumnieki un, gūstot divus bezatbildes vārtus(precīzi bija Raivo Freibergs un Armīns Birstiņš), svin uzvaru arī visā mačā ar rezultātu 7:5.

Spēle aizritēja jautrā un draudzīgā gaisotnē, taču sportiskais gars un cīņa par uzvaru bija svarīgs faktors abās komandās. Laukumā cīnījās liepājnieki – Lauris un Mārtiņš Freibergi un Dāvis Līvs, ventspilnieki – Arvis Sanders un Pēteris Vočtavs, saldenieki – Kristaps Baltgalvis, Raimonds Baltgalvis, Gundars Gaušis un Jurģis Žukas, cēsinieki Kristers Serģis, Raivo Freibergs un Jānis Vilders, kā arī motosportisti no daudziem citiem Latvijas novadiem.