Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Drošs peldējums pāri Daugavai

13.02.2019 07:01

Junioru attīstības hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē “Liepājas SSS” savā laukumā pārliecinoši ar 6:1 (1:0, 3:0, 2:1) pārspēja “Pārdaugavu”. Uzvarētāju labā Egidijs Binkulis guva trīs rezultativitātes punktus.

Liepājas hokejisti spēles pirmajās 20 minūtēs guva tikai vienus vārtus, bet laukuma saimnieki savu pārākumu pilnībā apliecināja otrajā periodā. Cīņas 9. minūtē mūsējo labā rezultatīvi izcēlās Deniss Vilmans, otrajā trešdaļā bija nospēlētas vien 33 sekundes, kad rezultātu dubultoja Egidijs Binkulis, bet perioda izskaņā Niks Zīle un Ričards Fomins panāca 4:0 lauvēnu labā.

Spēles noslēdzošajā trešdaļā savus otros vārtus guva Binkulis, bet sesto ripu “Pārdaugavas” vārtos iemeta Edgars Čirkšis. Viesi sausā nepalika – mača priekšpēdējā minūtē Kārlis Tiltiņš sarūgtināja Ediju Ozolu.

Līdz regulārā čempionāta beigām liepājniekiem vēl ir jāaizvada deviņas spēles, bet nākamais mačs mūsējiem ir paredzēts 9. februārī izbraukumā pret “Mārupi/Ako”.

“Liepājas SSS” galvenais treneris Nikolajs Siļčonoks sacīja, ka uzvara nākusi samērā viegli, bet viņam īpaši nepatīk, ka cīņas gaitā nav sasprindzinājuma un spēlētāji var atslābināties. Tomēr Siļčonoks uzsvēra, ka spēlētāji pretiniekus uztvēruši gana nopietni, atdevuši spēlei visus spēkus un cīnījušies ar azartu. Liepājnieku treneris pauda, ka šajā sezonas posmā komanda ir labā fiziskā un emocionālā kondīcijā. Uz nākamo maču pret “Mārupi/Ako” vienība varētu doties nepilnā sastāvā, jo trīs pamatsastāva spēlētāji ir nedaudz satraumējušies.