Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

Dublieri atkal grauj

24.02.2012 07:07

Pēc nesenā nepatīkamā zaudējuma savā laukumā komandai “SMScredit.lv” vakar “Liepājas metalurgs 2” Latvijas hokeja virslīgas izbraukuma spēlē ar 7:1 sagrāva vienību “JLSS/Zemgale”.

Mājiniekiem gripas dēļ šim mačam neizdevās aizpildīt visu pieteikumu, un cīņā pret mūsējiem Jelgavas aļņi devās ar pieciem aizsargiem un trim uzbrucēju trijniekiem. Tiesa, visi komandas līderi bija ierindā. Kaut arī kopvērtējumā metalurgi pirms mača bija zemgaliešiem priekšā 7 punktus, divās no trim iepriekšējām spēlēm uzvarēja Jelgavas komanda.

Vakar “Metalurga” dublieri iešūpojās palēnām. Vārtu gūšanas momentus viesi radīja gana daudz, tomēr izcēlās tikai vienreiz, kad precīzs bija Kaļinovskis. Liepājnieku galvenais treneris Valērijs Kuļibaba norāda, ka vārtu gūšana ir šīs gados jaunās komandas viens no klupšanas akmeņiem, precīzāk sakot – stabilitātes trūkums, jo ļoti rezultatīvām spēlēm seko tukšās lozes. Vakar tomēr izdevās nostāties uz precizitātes takas, un otrajā periodā vēl divus vārtus guva Kaļinovskis, viņam piebalsoja Mazurs-Mago, un rezultāts kļuva 4:0 viesu labā. Mājinieki tik vien spēja kā otrā perioda pēdējā minūtē gūt goda vārtus. Pēdējā trešdaļā Kaļinovskis iemeta arī savu ceturto ripu, bet vēl izcēlās Maļinovskis un Hodzko.

Nākošo spēli mūsējie sestdien aizvadīs viesos pret virslīgas līdervienību “Ozolnieki/Monarch”, un pirms šīs svarīgās cīņas V. Kuļibabu uztrauc aizsardzības līnija, jo Jelgavā savainojumus guva trīs aizsargi.

Regnārs Kaļinovskis (91.) jelgavnieku vārtos raidīja četras ripas.