Trešdiena, 29. janvāris Valērijs, Aivars

Ēriks Visockis vada semināru hokeja treneriem

Ēriks Visockis vada semināru hokeja treneriem
Foto: Liepājas Sporta spēļu skola
03.09.2019 12:56

liepajniekiem.lv

No 29. līdz 31.augustam, pēc hokeja kluba ”Liepāja” uzaicinājuma, ar Liepājas hokejistiem un treneriem strādāja Latvijas hokeja izlases fiziskās sagatavotības treneris Ēriks Visockis, vēsta Liepājas Sporta spēļu skolas (LSSS) pārstāve Simona Laiveniece.

Pirmajā treniņu dienā trenažieru zālē notika spēka treniņi, nākošajā – ātruma treniņi, kuros piedalījās Liepājas Sporta spēļu skolas jaunie hokejisti vecumā no 11 līdz 17 gadiem.

LSSS hokeja metodiķis Kārlis Liepiņš stāsta: ”Es Ērika Visocka lekcijas klausos ne pirmo reizi un vienmēr uzzinu ko jaunu un vērtīgu. Ēriks savā jomā ir Latvijā spilgtākā personība. Šoreiz interesanti bija mācīties kā, piemēram, ātruma treniņi aug, palielinoties trenējamo vecumam.”

LSSS treneris Romāns Ņekļudovs atzīst: ”Bērniem jau no jaunākā skolas vecuma mēdz būt mugurkaula deformācija, to nevar izmainīt uzreiz, bet ir jāzina vingrinājumi, ar kādiem strādāt, lai nostiprinātu stāju un mugurkaulu. Visu, ko uzzināju, varēšu izmatot savā praksē!”

Semināra pēdējā dienā uz kopēju jautājumu – atbilžu un diskusiju dienu tikās hokeja treneri un semināra vadītājs, lai atskatītos uz paveikto un rezumētu ieguvumus.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli