HK “Liepāja” ar 4:3 zaudē “Zemgale/LLU” komandai

Latvijas “Optibet” hokeja līgas kopvērtējuma galvgalī atgriezusies Jelgavas “Zemgale/LLU”, kas savā laukumā otro dienu pēc kārtas ar minimālu pārsvaru pieveica “Liepāju” – 4:3.

15.02.2021 17:53

Jelgavnieki cīņas gaitā ieguva pat četru vārtu pārsvaru, divus no mājinieku precīzajiem metieniem izdarot Frenkam Razalam.

Šīsdienas spēles pirmajā periodā krietni aktīvāk uzbruka jelgavnieki, devītajā minūtē izvirzoties vadībā, kad pēc Kirila Tambijeva piespēles ripu Māra Jučera sargātā cietokšņa augšējā stūrī raidot Robertam Jekimovam – 1:0.

Līdz trešdaļas beigām mājinieki nespēja izmantot vēl dažas labas vārtu gūšanas izdevības.

Pēc pārtraukuma spēles gaita mainījās, liepājniekiem pārņemot tajā iniciatīvu un nopelnot trīs skaitliskos vairākumus pēc kārtas.

Lai gan “Liepāja” uzbruka vairāk, tomēr vienā no epizodēm mazākumā vienatnē pret Jučeru izrāvās Frenks Razgals, kurš dubultoja mājinieku pārsvaru – 2:0.

Savukārt trešdaļas otrajā pusē vienā no Jelgavas klua uzbrukumiem liepājnieku vārtsargs atvairīja vairākus mājinieku metienus pēc kārtas, tomēr ar Aleksandra Visocka raidījumu galā netika – 3:0.

Noslēdzošā perioda ievadā Razgals sev nokārtoja dubli, šķietami pieliekot punktu intrigai – 4:0 “Zemgale/LLU” labā.

Tomēr Normunda Sējēja vadītie liepājnieki parādīja raksturu, līdz spēles 50. minūtei Artūram Salijam, Renāram Kamergrauzim un Egilam Kalnam pietuvinot vēju pilsētas hokejistus līdz minimālam deficītam – 3:4.

Uzreiz pēc tam “Liepāja” ieguva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču atgūt neizšķirtu viesiem neizdevās. Jalgavnieki savā laukumā izcīnīja 12. panākumu pēc kārtas.

Trešdien “Zemgale/LLU” Latgales lielākajā pilsētā Daugavpilī eksaminēs “Dinaburgu”, bet “Liepāja” ceturtdien izbraukumā spēkosies pret HS “Rīga”.

Jelgavas “Zemgale/LLU” – “Liepāja” 4:3 (1:0; 2:0; 1:3)

Vārti: 8:40 Jekimovs (Tambijevs, Begovs) 1:0, 27:58 Razgals (Jevdokimovs, maz.) 2:0, 33:02 Visockis (Bernhards, Homjakovs) 3:0, 42:17 Razgals 4:0, 43:32 Salija (Mickevičs, Kalns) 4:1, 48:06 Kamergrauzis (Ozoliņš) 4:2, 49:17 Kalns (Mickevičs) 4:3.
Metieni: 23-30
Soda minūtes: 16-20
Iemetieni: 32-27
Vārtsargi: Mariuss Bajaruns-Galejs – Māris Jučers
Labākie spēlētāji: Mariuss Bajaruns-Galejs – Klāvs Plānics