HK “Liepāja” papildlaikā zaudē “Olimp/Ventai”

Pateicoties Nikolaja Jeļisejeva precīzajam raidījumam papildlaika trešajā minūtē, otro uzvaru pēdējās dienās pār ”Liepāju” ar 2:1 izcīnīja HS ”Olimp/ Venta 2002”. Spēles gaitā ”Olimp” atspēlējās no 0:1, izlīdzinājumu panākot desmit minūtes pirms pamatlaika beigām.

21.10.2020 22:05

Spēles sākumā liepājnieki devās revanšēties par zaudējumu pāris dienas iepriekš ar 1:4, veidojot vairākas bīstamas vārtu gūšanas iespējas, bet ”Olimp” vārtos pārliecinoši darbojās Rūdolfs Gusts Lazdiņš. Tāpat starp abām komandām jau pirmajā trešdaļā bija vērojami asumi un fiziska spēle.

”Olimp” hokejisti vairāk devās pretuzbrukumos, vienā no tiem aizmetot garām praktiski tukšiem vārtiem. Vadībā gan pirmie izvirzījās mājinieki, kad 15 minūtē pēc lieliskas Grinberga piespēles viens pret vārtsargu izgāja Kārlis Ozoliņš, gūstot vārtus un panākot 1:0.

Vārtu guvumu video caurskatīja tiesneši, taču to pēc maza pārtraukuma ieskaitīja. Līdz trešdaļās beigām ”Liepājas” hokejistiem bija iespēja dubultot rezultātu, tomēr iespējas izmantotas netika.

Otrais periods iesākās ar Pujaca noraidījumu, kas deva liepājniekiem iespēju spēlēt vairākumā, bet tas netika izmantots. Trešdaļas piektajā minūtē viena no retajām izdevībām gūt vārtus bija ”Olimp” hokejistiem, taču metienu no vārtu priekšas atvairīja Māris Jučers.

Perioda otrajā daļā iniciatīvu pārņēma viesi, spēlējot arī vairākumā, tomēr nespējot nopietni apdraudēt Jučera sargātos vārtus. Tikmēr trešdaļas izskaņā divu vīru pārsvaru neizmantoja ”Liepāja”, pirms trešā perioda saglabājot minimālu vadību ar 1:0.

Trešajā trešdaļā ofensīvā devās ”Olimp”, kamēr liepājnieki trīs reizes nopelnīja noraidījumus. Viesiem izdevās panākt neizšķirtu, kad vienu no vairākumiem pēc Pujaca piespēles izmantoja Emīls Ezītis. Pēdējās minūtēs ”Liepāja” bija iespēja gūt vārtus vairākumā, bet viesiem pretuzbrukumos, taču nevienai komandai neizdevās gūt izšķirošos vārtus un pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1.

Papildlaikā uzvaru viesiem izrāva Nikolajs Jeļisevejs, ar spēcīgu metienu raidot ripu vārtos. ”Olimp” šī bija otrā uzvara pār Liepāju pēdējo dienu laikā.

HK ”Liepāja” – HS ”Olimp/Venta 2002” 1:2 (1:0, 0:1, 0:1).
Vārti: 14:50 Ozoliņš (Grinbergs, Gipters) 1:0, 51:49 Ezītis (Pujacs, vair.) 1:1, 62:59 Jeļisejevs 1:2
Soda minūtes: 8:8
Metieni: 24:19
Vārtsargi: Māris Jučers – Rūdolfs Gusts Lazdiņš