Piektdiena, 10. jūlijs Lija, Olīvija, Olivers
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Hokeja lauvas trenēs Guntis Pujāts

Hokeja lauvas trenēs Guntis Pujāts
Pagaidām Guntis Pujāts ir saņēmis hokeja kluba "Liepāja" vadītāju uzticības kredītu uz diviem mēnešiem, bet lēmumu turpināt vai neturpināt sadarbību ar speciālistu noteikšot kopējs skats uz komandu. (Foto: Ģirts Gertsons)
29.06.2020 06:00

Andris Sudmalis

"Kurzemes Vārds"

Pusotru nedēļu līdz pirmssezonas treniņnometnes sākumam hokeja klubs “Liepāja” paziņojis, ka par tā jauno galveno treneri kļuvis Guntis Pujāts. Pirmajos divos mēnešos gan viņa statuss oficiāli būs galvenā trenera pienākumu izpildītājs.

Treneri

Iepriekšējā sezonā “Liepājas” galvenais treneris bija Maksims Bogdanovs, taču viņš ir saņēmis darba piedāvājumu ārzemēs un nolēmis spert nākamo soli karjerā. “Kad nostabilizēšos, tad varēšu atklāt vairāk,” saka M. Bogdanovs.

Tagad komandas pagaidu galvenā trenera pienākumi uzticēti Guntim Pujātam. Viņš ir dzimis Madonā, bet spēlētāja karjeras lielāko daļu pavadīja “Liepājas metalurgā”. Tāpat Guņa dažas sezonas ir mirdzējis Jelgavas vienībā, bet spēlētāja karjeru noslēdza ar Latvijas čempiona titula izcīnīšanu “Liepājas” rindās 2016. gadā.

Pēc tam Guntis Pujāts ir bijis galvenais treneris Liepājas jauniešu un dublieru komandās, kā arī vadījis Ventspils vienību Latvijas čempionāta otrajā spēcīgākajā līgā. Kopš šī gada sākuma viņš bija Liepājas dublieru komandas galvenais treneris Junioru attīstības hokeja līgā.

G. Pujāta asistenti būs Kārlis Liepiņš un vārtsargu treneris Reinis Repšs, bet JAHL komandas galvenais treneris būs Kārlis Liepiņš, savukārt G. Pujāts šajā vienībā būs viņa asistents.

Augsti mērķi

Hokeja kluba “Liepāja” vadītājs Andrejs Žukovs saka, ka Guntis Pujāts ir treneris, kurš sevi pierādījis gan JAHL, gan Ventspilī. “Mēs esam pārliecināti par savu izvēli. Ticam, ka viņam viss izdosies.”

Neesot konkrētu kritēriju, lai treneris Pujāts turpinātu darbu arī pēc diviem nosacītajiem pārbaudes mēnešiem, bet kluba lēmumu par sadarbības turpināšanu ietekmēs kopējs skats uz komandu un mikroklimats “Liepājā”.

Trenerim izvirzītais uzdevums ir augsts – ne tikai iekļūšana izslēgšanas spēlēs, bet arī uzvara Latvijas čempionātā. Lai to sasniegtu, Liepājā tiek būvēts nomināli vēl spēcīgāks sastāvs nekā pērn. Jau vēstījām par Kārļa Ozoliņa un Artūra Mickeviča atgriešanos Liepājā, iepriekšējās sezonas līderu noturēšanu, turklāt vēl notiekot pārrunas ar 2–3 spēlētājiem, kuri varētu pastiprināt lauvu sastāvu.

Likumsakarīgi, ka jaunajā sezonā pieaugs kluba budžets. Pieaugums tiek lēsts uz 20–25 procentiem un sasniegšot vismaz 350 tūkstošu eiro atzīmi.

Gatavojoties jaunajai sezonai, “Liepāja” savā laukumā piedalīsies tradicionālajā pārbaudes spēļu turnīrā “Amber puck”, un iespējams, ka mūsējie aizvadīs vēl kādu kontroles maču, kuru kopējam skaitam vajadzētu būt 7–8, uzskata G. Pujāts.

Virslīgas jauno sezonu paredzēts sākt septembrī. Pagaidām šķiet, ka turnīrā piedalīsies 7 komandas, bet vairāk informācijas varētu būt 30. jūnijā, kad notiks Latvijas Hokeja federācijas kongress. Tāpat zināms, ka 14. jūlijā Liepājā divu nedēļu treniņnometni sāks Rīgas “Dinamo”.

HK “Liepāja” galvenā trenera p.i. GUNTIS PUJĀTS:

– Slikts tas kareivis, kurš negrib kļūt par ģenerāli. Esmu pacilāts. Kad mēs visu izrunājām ar kluba vadītājiem, laukos pa pļavu staigāju šurpu – turpu, domāju, kādi būs pirmie darbi. Sieva mierināja, ka viss būs labi. Skaidrs, ka tas man ir liels izaicinājums. Es uz to esmu ilgi gājis. Jau kopš 2011. gada, kad Jelgavā atgriezos hokejā. Tas bija pamatmērķis. Gribēju [kļūt par galveno treneri] jau pirms trīs gadiem.

Es kluba vadītājiem teicu, ka esmu pārliecināts – mūsu komanda uz ledus būs dzīva. Tā ies un strādās par sevi un saviem komandas biedriem. Pats vienmēr esmu bijis darbarūķis, un to pašu prasīšu no spēlētājiem. Komandai būs jābūt nevis rupjai, bet agresīvai. Lai mēs esam tādi, ka neviens pie mums negrib braukt.

Divu gatavošanās mēnešu laikā ir jāiegulda smags darbs, lai mēs sezonu varētu aizvadīt vienā elpas vilcienā. Komandai jābūt vienotai, viss jāizrunā ģērbtuvē, jāapspriežas, jo man hokejā noteikti viss nav zināms.

Kopš man ar vadītājiem sākās pārrunas, es neesmu prasījis ieskriešanās laiku. Es šajā līgā esmu bijis gan spēlētāja, gan trenera statusā. Daudzus spēlētājus no šī sastāva esmu trenējis. Nav neviena spēlētāja, par kuru es nezinātu labās un ne tika labās īpašības. Nav vajadzīgs iepazīšanās un adaptēšanās laiks. Esmu pārliecināts, ka izveidosim augstas klases kolektīvu. Pirmais uzdevums ir iekļūt izslēgšanas spēlēs, bet pēc tam domāsim par pusfinālu un finālu. Sastāvs ir ļoti spējīgs. Ir daudz labu čaļu arī JAHL komandā. Domāju, ka viņi jau šogad dos lielu ieguldījumu un elpos mugurā lielajiem večiem. Tas nāks par labu iekšējai konkurencei.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz