Hokejistiem zaudējumu ailītē vēl divi ieraksti

Pēc ilgstošākas pauzes Junioru attīstības hokeja līgā divas spēles aizvadīja ”Liepājas SSS” – vispirms izbraukumā ar 2:5 (2:0, 0:1, 0:4) tika atzīts ”Baltu Vilku” pārākums, bet nākamajā cīņā mūsējie savā laukumā pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 (1:1, 0:0, 2:2, 0:0, 0:1) zaudēja HS ”Rīga”.

19.01.2023 06:00

Pagājušo gadu Liepājas hokejisti noslēdza ar bilanci divas uzvaras un 16 zaudējumi, kas kurzemniekus ierindoja pēdējā pozīcijā.

Jaunā gada pirmā cīņa iesākās visnotaļ pozitīvi, jo liepājnieki Mārupes ledus hallē pirmajā periodā ātri izvirzījās vadībā ar 2:0, bet turpinājumā lauvas pie vārtu guvumiem vairs netika.

Mājinieki noraidījumiem un rupjībām bagātā cīņā guva piecus bezatbildes vārtus un ierakstīja turnīra tabulā trīs punktus.

Mūsējiem ar goliem atzīmējās Miks Krišs Rungovskis un Artūrs Lavrinovičs.

Abas vienības šajā cīņā kopā nopelnīja 67 soda minūtes, lai gan pirmās 20 minūtes aizritēja vēl bez noraidījumiem.

Arī mačā pret HS ”Rīga” liepājnieki pirmie izvirzījās vadībā, kad Sandis Cionelis otrajā minūtē realizēja skaitlisko vairākumu.

Rīdzinieki trešās trešdaļas piektajā minūtē panāca jau 3:1, tomēr mājinieki parādīja kaujas sparu un novirzīja spēli papildlaikā.

Noslēdzošā perioda vidū rezultāta starpību samazināja Rolands Puķe, bet neizšķirtu nevienādos sastāvos galotnē panāca Kristers Kuzņecovs.

Papildu piecminūtē vārti netika gūti, un uzvarētāja liktenis tika izšķirts pēcspēles metienu sērijā. Tajā dominēja vārtsargi, jo liepājnieki neiemeta nevienu no pieciem bullīšiem, bet rīdziniekiem piektajā metienu sērijā uzvaru izrāva Timurs Solostejs.

22. janvārī ”Liepājas SSS” Daugavpilī sacentīsies ar ”DLSS”.