Otrdiena, 16. aprīlis Mintauts, Alfs, Bernadeta

Izbraukuma sērija noslēdzās ar zaudējumu

17.01.2019 07:01

Junioru attīstības hokeja līgā “Liepājas SSS” izbraukumā ar 1:5 (0:0, 0:3, 1:2) piekapās “Dinaburgai”. Līdz ar to mūsējiem noslēdzās septiņu spēļu izbraukuma sērija, kuras laikā liepājnieki uzvarēja tikai divos mačos.

Pēdējo spēli savā laukumā Liepājas hokejisti aizvadīja 25. novembrī, kad ar 2:0 pārspēja “Rīgu 2002”. Turpinājumā trenera Nikolaja Siļčonoka vadītā komanda aizvadīja septiņas izbraukuma spēles, un tikai divās cīņās pret “Prizmu” un “Pārdaugavu” kurzemnieki guva uzvaras.

Šīs sērijas noslēdzošo maču mūsējie aizvadīja Daugavpilī, kur zaudēja šīs sezonas devītajā cīņā. Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrajā trešdaļā latgalieši guva trīs bezatbildes vārtus. Turklāt viesus divas reizes sarūgtināja vairākas sezonas Liepājā spēlējošais Artūrs Kuzmenkovs. Noslēdzošajā trešdaļā Kuzmenkovs vēl arī divas reizes rezultatīvi asistēja saviem partneriem, bet liepājnieku vienīgos vārtus 57. minūtē guva Mārtiņš Ķevlis.

Liepājas jauno hokejistu situāciju turnīra tabulā tas neiespaidoja un mazās lauvas joprojām saglabā 3. vietu. Mūsējiem tagad sāksies sešu mājas spēļu sērija. Pirmais no šiem mačiem notiks 24. janvārī pret “Prizmu”.