Jaunajiem hokejistiem ceturtā uzvara pēc kārtas

08.10.2019 12:11

Junioru attīstības hokeja līgā (JAHL) “LSSS/HK Liepāja” savā laukumā ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pārspēja turnīra pastarīti “Daugavu”. Liepājnieku labā pa diviem rezultativitātes punktiem guva Niks Zīle un Ričards Bulavs.

Liepājas hokejistiem šī bija ceturtā uzvara šīs sezonas četrās spēlēs. Sezonas pirmajos trīs mačos mūsējie ar 8:3 sakāva JAHL pagājušās sezonas čempioni Ventspils “Ventu 2002”, ar 6:2 apspēlēja “Rīgu 2003”, kā arī papildlaikā ar 4:3 pieveica Daugavpils “DLSS”.

Spēlē pret kopvērtējuma pēdējās vietas īpašnieci “Daugavu” liepājniekiem gan viegli neklājās, un laukuma saimnieki pastarīšu pretestību salauza tikai pēdējā trešdaļā.

Pirmajā periodā abu vienību hokejistiem neizdevās atslēgt pretinieka vārtus, bet otrā perioda pirmajā minūtē viesi realizēja skaitlisko vairākumu.

Mājinieki izlīdzinājumu panāca salīdzinoši drīz – pēc nedaudz vairāk kā divām minūtēm mūsējo labā vārtus guva Ričards Bulavs. Savukārt vadībā lauvēni izvirzījās trešā perioda sākumā – 42. minūtē vairākumā vārtus guva Niks Zīle.

Mača izskaņā viesi nomainīja vārtsargu pret laukuma sesto spēlētāju, un 33 sekundes pirms pamatlaika beigām Deniss Vilmans raidīja ripu jau tukšos “Daugavas” vārtos.

“LSSS/HK Liepāja” pēc JAHL sezonas četrām spēlēm ar 11 izcīnītiem punktiem turnīra tabulā atrodas 1. vietā, par punktu apsteidzot “DLSS”.

Liepājnieki 13. oktobrī viesos tiksies ar “Zemgali Junioru”, bet 20. oktobrī uzņems “Pārdaugavu/Prizmu”.