Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Jaunajiem hokejistiem punkts Jelgavā

Junioru attīstības hokeja līgā “Liepājas SSS” pēcsvētku dienā viesojās Jelgavas ledus hallē un sacentās ar “Zemgales Juniors”. Noslēdzošajā periodā liepājniekiem izdevās atspēlēt divu vārtu deficītu, bet papildlaikā veiksme uzsmaidīja mājiniekiem, un mūsējie piekāpās ar 4:5 (2:3, 0:1, 2:0, 0:1).

Ilustratīvs (Foto: pixabay.com)
23.11.2023 06:10

Jelgavnieki aizvadītajā spēlē trīs reizes iekrāja divu vārtu pārsvaru, tomēr liepājnieki cīnījās sparīgi, un komandas uzvarētāja likteni noskaidroja papildlaikā.

Jau līdz sestajai minūtei mājinieki iemeta divas ripas Krista Kristofera sargātajā cietoksnī.

Divreiz savu dzimto klubu pārspēja Deniss Vilmans, kurš nospēlējis piecas spēles Latvijas U18 izlasē un aizvadījis vienu maču Kontinentālajā hokeja līgā.

Ar to rezultatīvā pirmās trešdaļas pirmā puse nebeidzās, un līdz desmitajai minūtei komandas vēl trīs reizes ieslēdza sarkano gaismu aiz sāncenšu vārtiem.

Mūsējiem divreiz izcēlās Aleksejs Kozlovs, bet laukuma saimniekiem hettriku nokārtoja Vilmans.

Otrajā trešdaļā vienības pa divām reizēm nopelnīja noraidījumus, bet vārti tika gūti vienreiz, kad mājinieki nepilnu minūti līdz pārtraukumam trešo reizi mačā panāca divu vārtu pārsvaru.

Ar to lauvu pretestība nebeidzās, un trešajā periodā mūsējie iemeta divus bezatbildes vārtus, aizvedot cīņu līdz papildlaikam.

Vispirms trešo ripu mačā iemeta Kozlovs, bet līdzsvaru 47. minūtē panāca Šarūns Baltrūns. Papildu piecminūte atnesa līksmi mājiniekiem, un pēc Ričarda Grubinska metiena mājinieki izrāva uzvaru.

“Liepājas SSS” Junioru attīstības hokeja līgā aizvadījusi 11 spēles un ar 11 punktiem ieņem 7. vietu.

23. novembrī mūsējie savā laukumā uzņems HS “Kurbads”.