Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Jaunie hokejisti divās spēlēs tiek pie viena punkta

Ar mainīgām sekmēm Junioru attīstības hokeja līgā turpina cīnīties “Liepājas SSS”. Aizvadītajās divās cīņās galvenā trenera Edgara Branča vadītā komanda nopelnīja tikai vienu punktu, kuru ieguva par zaudējumu pēcspēles metienu sērijā pret “Baltu vilkiem”.

02.11.2023 05:00

Oktobra izskaņā “Liepājas SSS” aizvadīja divas spēles un vispirms savā laukumā ar 3:7 (2:1, 0:3, 0:3) piekāpās “Zemgalei Juniors”.

Pēc visnotaļ cerīgā sākuma, kad pēc Alekseja Kozlova diviem precīziem raidījumiem mūsējie panāca 2:0, turpinājums iekrāsojās pelēcīgākos toņos un viesi pārņēma iniciatīvu.

Pirmā perioda galotnē jelgavnieki vienus vārtus atspēlēja, bet mača otrajā trešdaļā iemeta trīs golus Krista Kristofera Bergmaņa un uz maiņu nākušā Jēkaba Vites sargātajā cietoksnī.

45. minūtē Dmitro Savčuks atgrieza kurzemniekiem cerību, tomēr viesu atbilde bija iespaidīgāka, bet pēdējā ripa jau lidoja laukuma saimnieku tukšos vārtos.

Oktobra noslēdzošo maču “Liepājas SSS” aizvadīja Inbox.lv ledus hallē pret “Baltu vilkiem” un zaudēja pēcspēles metienu sērijā ar 4:5 (0:2, 3:1, 1:1, 0:0, 0:1).

Šoreiz spēles scenārijs bija pretējs, un liepājnieki cīņas ievadā nonāca iedzinējos ar 0:2.

Otrajā periodā desmit minūšu laikā mūsējie iemeta trīs golus, no kuriem divi bija Martina Vītola rēķinā, bet viens Alekseja Kozlova izpildījumā.

Pusminūti līdz otrajam pārtraukumam mājinieki izlīdzināja rezultātu, bet mača noslēdzošā posma otrajā minūtē lauvas vadībā vēlreiz izvirzīja Aleksejs Kotovs.

Uzvaru mūsējiem nosargāt neizdevās, un 56. minūtē rīdzinieki panāca līdzsvaru.

Pamatlaikā un papildlaikā vārti vairs netika gūti, un uzvarētāja liktenis tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā. Viesi netrāpīja nevienu no četrām iespējām, bet mājinieki ar ceturto mēģinājumu izrāva uzvaru.

“Liepājas SSS” deviņās spēlēs iekrājuši desmit punktus un turnīra tabulā atrodas 7. vietā.

2. novembrī liepājnieki savā laukumā sacentīsies ar trešajā pozīcijā esošajiem “Brocēniem”.