Jučeram sausā spēle ”Liepājas” uzvarā

Optibet hokeja līgas (OHL) svarīgu uzvaru šodien izcīnīja Normunda Sējēja ”Liepāja”, kas savā laukumā ar 1:0 pārspēja ”Mogo/LSPA”.

27.02.2021 17:10

Spēle starp ”Liepāju” un ”Mogo/LSPA” bija saspringta no pirmās minūtes. Pirmajā periodā laukumā dominēja liepājnieki, kas aktīvi devās uzbrukumos un nomētāja Henrija Anča sargātos vārtus. Ančs gan tika galā ar visiem 20 ”Liepājas” hokejistu metieniem un, atpūtā ejot, rezultāts uz tablo bija nemainīgs – 0:0. Otrajā periodā spēle kļuva rupjāka, abām komandām nopelnot pa četriem noraidījumiem. Trešdaļas septītajā minūtē ko nesadalīja Ričards Grīnbergs un Artūrs Salija, starp kuriem izcēlās asumi. Arī pēc diviem periodiem rezultāts bija neizšķirts.

Uzvarētājs noskaidrojās trešajā periodā, kur mājinieki izmantoja vienu no daudzajiem noraidījumiem. Par klupināšanu divas minūtes saņēma pieredzējušais Krišjānis Rēdlihs. Viena hokejista pārsvaru izmantoja Normunda Sējēja vadītie hokejisti, kurus vadībā izvirzīja Marks Kaleiņikovs. Divas minūtes līdz mača beigām Ģirts Ankipāns nomainīja Henriju Anču pret sesto laukuma spēlētāju, taču rezultātu tas nenesa. ”Mogo/LSPA” izlīdzināt rezultātu neizdevās un liepājnieki svinēja svarīgu uzvaru, tādējādi pietuvojoties rīdziniekiem cīņā par trešo vietu.

”Liepāja” – ”Mogo/LSPA” 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Vārti: 47:55 Kaleiņikovs (Plānics, Mazurs-Mago, vair.) 1:0
Metieni: 38:30
Soda minūtes: 10:12
Vārtsargi: Māris Jučers – Henrijs Ančs