Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Juniori piekāpjas “Prizmai”

Junioru attīstības hokeja līgā piekto spēli sezonā aizvadīja ”Liepājas SSS”. Galvenā trenera Edgara Branča vadītā komanda viesojās pie ”Prizmas” un piekāpās ar 1:5 (0:1, 1:2, 0:2), zaudējot trešo cīņu pēc kārtas.

Ilustratīvs (Foto: pexels.com)
03.10.2023 06:12

Liepājniekiem, izcīnot divas uzvaras, padevās sekmīgs sezonas sākums.

Turpinājumā vektora līkne virzījās lejup, un mūsējie trīs cīņas pēc kārtas laukumu pameta zaudētāju statusā, turklāt katrā cīņā kurzemniekiem izdevās gūt tikai vienus vārtus.

”Volvo” ledushallē liepājniekiem vārtos stājās Krists Kristofers Bergmanis, bet mājiniekiem cietoksni sargāja Mārtiņš Drīksne.

Pirmajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārtu, un to 17. minūtē paveica rīdzinieku uzbrucējs Deniss Romaņenko.

Otrā perioda sākumā abas vienības nopelnīja abpusējo noraidījumu, un nevienādos sastāvos liepājnieki panāca neizšķirtu – pēc Kārļa Bitlerjus piespēles vārtus guva Aleksejs Kozlovs.

Tomēr laukuma saimnieki jau pēc nepilnas minūtes atjaunoja vadību, bet vēl pēc divām minūtēm Valerijs Gucevičs izmantoja Mika Kriša Rungovska noraidījumu un izvirzīja mājiniekus vadībā ar 3:1.

Noslēdzošajā trešdaļā viesiem neizdevās lauzt cīņas gaitu, turklāt ”Prizma” ar vēl diviem goliem nostiprināja iegūto pārsvaru un izcīnīja turnīrā pirmo uzvaru.

”Liepājas SSS” ir aizvadījusi piecas spēles un ar sešiem punktiem atrodas turnīra tabulas 6. vietā.

Nākamo spēli mūsējie aizvadīs 5. oktobrī savā laukumā, sacenšoties ar HS ”Rīga”, kas atrodas 8. pozīcijā.