Juniori sarūgtināja līderus

26.02.2020 19:28

Junioru attīstības hokeja līgas divās spēlēs “LSSS/HK Liepāja” ar 4:3 (2:0, 1:2, 0:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja “IHS/Prizmu” un ar 5:2 (1:1, 1:0, 3:1) pārspēja “AKO/Mārupi”.

“Volvo” ledushallē jaunie Liepājas hokejisti pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 2:0, abus vārtus gūstot Denisam Vilmanam. Mājinieki vienus vārtus atguva, bet 26. minūtē Niks Zīle atjaunoja divu ripu pārsvaru. Otrā perioda galotnē mūsējie nopelnīja piecus noraidījumus un rīdzinieki lielajā skaitliskajā vairākumā vienus vārtus atspēlēja.

Noslēdzošajā posmā viesi spēlēja disciplinēti, tomēr nenosargāja uzvaru pamatlaikā – mūsējos sarūgtināja divas sezonas Liepājā aizvadījušais Edgars Beizaks. Kurzemniekiem papildlaika trešajā minūtē uzvaru nodrošināja Edgara Čirkša iemestais gols skaitliskajā vairākumā.

Pagājušās nedēļās nogalē Liepājā viesojās JAHL līdere “AKO/Mārupe”, ko liepājnieki lieliskā mačā uzvarēja gana pārliecinoši. Spēles ievadā mūsējos vadībā izvirzīja Niks Zīle, bet otrajā trešdaļā vienīgos vārtus guva Mārtiņš Ķevlis. Lielākais vārtu birums bija cīņas noslēdzošajā periodā, kad uz laukuma saimnieku 3 goliem mārupieši atbildēja ar 1 vārtiem mača pēdējā minūtē.

“LSSS/HK Liepāja” nākamo spēli aizvadīs 8. martā savā laukumā pret “Ventu 2002”.