Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

Junioru hokeja līgā Liepāja vienīgā bez punktiem

Junioru attīstības hokeja līgā divas spēles dažu dienu laikā aizvadīja ”Liepājas SSS” un abās nopelnīja smagus zaudējumus. Vispirms mūsējie izbraukumā ar 0:6 (0:3, 0:2, 0:1) zaudēja HS ”Kurbads”, bet sezonas sestajā mačā savā laukumā ar 1:8 (1:0, 0:2, 0:6) piekāpās HK ”Zemgale Juniors”.

20.10.2022 06:01

Negaidīti vāji jauno sezonu uzsākuši Liepājas hokejisti, kuri startē Latvijas hokeja otrajā ešelonā. Lauvas sešās spēlēs pie punktiem nav tikuši un iekārtojušies turnīra tabulas astē. Arī pēdējās divas cīņas optimismu neviesa, un tika nopelnīti smagi zaudējumi.

”Kurbads” ledus hallē mājinieki jau 24. sekundē pārspēja viesu vārtsargu Mārci Glūzdu, bet pirmā perioda pēdējā minūtē panāca trīs vārtu pārsvaru. Spēles nākamajos nogriežņos ”Kurbads” ar rezultativitāti piebremzēja, bet, spēlei noslēdzoties, vārtu starpība mūsējiem prieku neraisīja.

Vēl smagāk kurzemniekiem klājās mājas spēlē ar ”Zemgali Junioru”, kur viesi mūsējo vārtos sabēra astoņas ripas. Pirmā trešdaļa vēl nesolīja tuvojošās nepatikšanas, jo pēc nospēlētām 20 minūtēm lauvas atradās vadībā ar 1:0. Vienīgo panākumu 12. minūtē guva Miks Krišs Rungovskis. 27. minūtē jelgavnieki realizēja lielo skaitlisko vairākumu, bet vēl pēc deviņām minūtēm viesus vadībā izvirzīja Jānis Ķergalvis.

Īstas šausmas laukuma saimnieki sastapa trešajā periodā, kad zemgaļi deviņu minūšu laikā iemeta sešus golus, rezultātu padarot par graujošu. Pēc sestajiem ielaistajiem vārtiem Rodiona Pronska vietā cietoksni sargāja Aleksejs Dolmatovs, bet arī viņš nebija glābējs.

Pie pirmajiem punktiem ”Liepājas SSS” centīsies tikt 23. oktobrī, kad savā laukumā sacentīsies ar HK ”Tukums”.