Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Junioru hokeja līgā trešais panākums sezonā

Junioru attīstības hokeja līgā “Liepājas SSS” viesos divreiz realizēja skaitlisko vairākumu un ar 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) uzvarēja HK “Tukums”.

18.10.2023 06:08

Edgara Branča trenētajai vienībai šī bija trešā uzvara turnīrā, kas dod vietu tabulas viducī.

Liepājnieku vārtus aizvadītajā cīņā sargāja Mārcis Glūzda, un pirmo reizi viņš kapitulēja 23. minūtē, kad mājiniekiem vārtus guva Kristers Bukšs.

Līdz tam brīdim mūsējie jau bija guvuši divus golus – pirmā perioda vidū precīzi meta Šarūns Baltrūns, bet otras trešdaļas ievadā vairākumu realizēja Jānis Jekste.

27. minūtē Baltrūns atjaunoja divu vārtu pārsvaru, un turpmākajā cīņā iezagās arī asumi. Netrūka ne dūru izvicināšanas, ne nesportiskas uzvedības un disciplinārsodu.

Galvenajai tiesnesei Sintijai Čamanei darba bija gana, un viņas lēmumi bija bargi. Komandas pārsvarā cīnījās nevienādos sastāvos, un arī pēdējo golu liepājnieki iemeta skaitliskajā vairākumā – Jekste 46. minūtē guva savus otros vārtus mačā un nodrošināja mūsējiem trīs punktus turnīra tabulā.

Septiņās spēlēs lauvas nopelnījušas deviņus punktus un ieņem 6. pozīciju.

26. oktobrī “Liepājas SSS” savā laukumā uzņems “Zemgali Juniors”.