Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

“Kurbads” trešajā periodā satriec “Liepāju”, sērijā neizšķirts

21.03.2015 17:52

Latvijas hoekaj Virslīgā “Kurbads” ar 4:1 viesos pārspēja “Liepāju”, tādējādi revanšējoties par vakardienas zaudējumu pēcspēles metienos un panākot pusfinālsērijā neizšķirtu 1:1. Visus četrus vārtus “Kurbads” guva trešajā periodā.

Arī vakardienas “Liepājas” un “Kurbada” tikšanās neizvērtās rezultatīva un tajā tikai pēcspēles metienos mājiniekiem izdevās izraut uzvaru. Arī šoreiz liepājnieki guva tikai vienus vārtus pamatlaikā, taču, viņiem par nelaimi, izrādījās, ka uz daudz ko vairāk spējīgs “Kurbads”.

Vadībā pirmā gan izvirzījās “Liepāja”, kad 24. minūtē vairākumu realizēja Dmitrijs Korņilovs. Turpinājumā mazākumā gan nācās pasvīst mājiniekiem, jo nopelnīja trīs noraidījumus pēc kārtas, turklāt teju pilnas divas minūtes spēlēja trijatā.

“Kurbads” savas iespējas otrajā periodā neizmantoja, taču trešajā periodā jau pašā sākumā Gatis Gricinskis izrāvās ātrajā uzbrukumā divi pret viens un pats iemeta ripu vārtos. Jānis Straupe nedaudz vēlāk izvirzīja vadībā jau “Kurbadu”, tam sekoja ātri Aleksandra AMcijevska un Artjoma Ogorodņikova vārti, kas nospieda “Liepāju” uz ceļiem. 4:1, un mača pēdējās minūtēs mājinieku acīs cerību uz uzvaru vairs nevarēja redzēt.

Pusfinālsērijā līdz ar to panākts neizšķirts 1:1, un nākamā spēle tiks aizvadīta 24. martā “Kurbada” laukuma. Gricinskis ir vienīgais spēlētājs, kurš guvis vārtus abās sērijas spēlēs, bet šodien ar diviem punktiem atzīmējās arī Macijevskis (1+1), Ogorodņikovs (1+1), Straupe (1+1) un Toms Zeltiņš (0+2).

Liepāja-Kurbads 1:4 (0:0, 1:0, 0:4)
Vārti: 23:42 Korņilovs (Nekļudovs, Gipters) 1:0 40:40 Gricinskis (Macijevskis, Valters) 1:1 46:11 Straupe (Ogorodņikovs, Zeltiņš) 1:2 48:19 Macijevskis (Straupe, Apelis) 1:3 51:57 Ogorodņikovs (Zembergs, Zeltiņš) 1:4