Līdervienību duelī Liepāja uzveic “Kurbadu”

23.11.2019 18:52

”Optibet” hokeja līgas spēlē ”Kurbads” savā laukumā divreiz nenoturēja vadību un ar 3:4 atzina līdervienības ”Liepājas” pārākumu.

Pirms izlašu pauzes ”Kurbads” piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā, piekāpjoties ambiciozajiem debitantiem Rīgas ”Olimp” (1:3). Pēc pauzes atgriezties uz panākumu takas neizdevās.

Mājinieki divreiz bija vadībā (1:0, 2:1), taču kurzemnieki allaž atspēlējās. 20 gadus vecais lietuviešu uzbrucējs Marks Kaleinikovs otrās trešdaļas vidū trīs minūšu laikā no 1:2 panāca 3:2 savai komandai.

Pēdējās trešdaļas ievadā Jēkabs Rēdlihs vairākumā atjaunoja līdzsvaru uz rezultāta tablo, taču ne uz ilgu laiku. Nepilnas trīs minūtes vēlāk Mārtiņš Oskars Freimanis guva savus devītos vārtus sezonā, atkal izvirzot vadībā viesus no Liepājas. Tie arī izrādījās izšķirošie vārti mačā, ”Kurbads” nemācēja izmantot arī vairākumu, nomainot vārtsaru pret sesto laukuma spēlētāju, un ”Liepāja” nosargāja panākumu ar 4:3.

Uzvaras vārtu autors Freimanis visā mačā tika arī pie rezultatīvas piespēles, bet pa trim punktiem sakrāja Kaleinikovs (2+1) un Diļevka (1+2).

Kurbads – Liepāja 3:4 (1:0, 1:3, 1:1)

Vārti: 13:41 Rancevs (Jass) 1:0, 22:22 Diļevka (Kaleinikovs, Freimanis, vair.) 1:1, 27:11 Straupe (Lavrovs, Logunovs) 2:1, Kaleinikovs (Diļevka) 2:2, 32:54 Kaleinikovs (Ņekļudovs, vair.) 2:3, 43:47 J.Rēdlihs (Rancevs, vair.) 3:3, 46:24 Freimanis (Diļevka) 3:4.
Soda minūtes: 10:10
Metieni: 36::27
Vārtsargi: Denijs Romanovskis – Māris Jučers